• 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[23l] Bojownik w skałkach
#51

a mi się podoba bo na skałkach fajnie wygląda, zawsze można z przodu przyciąć, ale to już jak mcda-p woli Smile czekam na odpowiedź co to za skałki bo u mnie póki co to tylko jakieś kamienie małe czarne Wink

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE
#52

Te kamulce to najprawdopodobniej kwarcyty.
#53

hah dziękuję Smile ładnie ładnie, też chcę jakieś takie podobne, znaczy jeden :x Wink

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE
#54

Wprawdzie ja swoje zakosiłam z nad zalewu, ale powinny być również w jakiś składach kamieni. Ale nie wiem czy w takiej surowej formie jak moje (częściej płaskie łupki).
#55

coś tam już dorwałam dzisiaj (w składzie kamieni właśnie), ale było trochę tak jak mówisz-łupki Smile jutro wezmę się za zmiany i wstawię foto... Jak tam Twój bojek? Powiem Ci że mój jest troszkę podobny do Twojego, tylko ma mniej czerwonych płetw a w zasadzie w ogóle prawie ich nie ma, nie wiem od czego to zależy... Jedno pytanko mam jeszcze- w jakiej temp. najlepiej jest Bojownikowi? Z góry dzięki.

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE
#56

Myślę że temperatura z przedziału 25-28 stopni jest odpowiednia. A u mojego same nudy...
#57

In reply to the lady asking about what does outsourced mean, how much do private equity cfos make, does an llc have a president or ceo, is it better to be an llc or corporation, what does outsourced sales and marketing mean, can an llc have 2 ceos, I highly suggest this excellent outsourced cfo link or can an llc be under a corporation, outsourced cfo services hedge fund, how much did amazon ceo make last year, hedge fund ceo job description, outsourced product development what is it, does an llc have to be a corporation, not to mention this recommended outsourced cfo site as well as how much does amazon cfo make, can a foreign national own an llc, should a nonprofit be an llc or corporation, how much money does cfo make, how much does cfo make a year, should i be an llc or a corporation, and don't forget this recommended outsourced cfo link which is also great. Also have a look at this useful outsourced cfo site and don't forget can an llc be converted to a corporation, cfo outsourced service provider, can an llc have just one owner, how much does cfo make a year, can an llc have a president, what does the term outsource mean, and don't forget this new outsourced cfo details and don't forget is outsourcing payroll a good idea, can an llc be a benefit corporation, how much money do hospitals make from cancer, how much do amazon get paid, how much did amazon ceo make, how much do private equity cfos make, alongside all great outsourced cfo tips which is also worth a look. I also suggest this top outsourced cfo advice on top of what is outsourced payroll, how much money do hospitals make from cancer, can an llc be considered a corporation, can an llc own a corp, how much profit does a hospital make, what does outsourced abroad mean, alongside all this recommended outsourced cfo link alongside all what does a financial.controller do, do cfos make a lot of money, is it better to be an llc or corporation, how much does a cfo of a hedge fund make, what is outsourced bookkeeping services, can an llc have no members, as well as awesome outsourced cfo link which is also great. Finally, have a look at this new outsourced cfo details for good measure. Check more New Found Business Online Details 77dbfb2


Skocz do: