• 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

30L Pomysł z podziałem zbiornika dla dwóch bojowników
#51

Tutaj to wygląda bardziej estetycznie niż to z gąbkom. Smile

Najlepsza strona z filmami i serialami -->kinozajawka.pl
#52

Haha, to przeciez oczywiste Smile Moje akwarium jest tylko chwilowe, na kilka tyg i nie mialam zbyt duzo czasu - planowane bylo szklo, nie plasitk i aby nie bylo dziur przez ktore ryby moglyby przeplynac + filtracja, gabka musiala być zamontowana. Po powrocie będę musiała wymyśleć coś lepszego dla nich, zwłaszcza, że będę miała więcej samców, niż planowałam :p

www.happybettas.com - moj blog (ang)
Galeria Bojków -> klik
#53

Do hodowli np. trzech samców można byłoby pokusić się o zamówienie pod wymiar akwarium 90 x 30 x 30 Smile

Rozdzielić to estetycznie, co dałoby 3 kostki i każdą część inaczej urządzić, efekt mógłby być conajmniejj niezły Wink
#54

Wiesz, mi kolekcja samców to rośnie w oczach Big Grin Po kieszeni mi to trochę daje. I znowu odzywa się problem przestrzeni. 3 samce będą w głównym zbiorniku oddzielone sciana z matowego akrylu. 3 pozostale to chyba dorobię te ścianki do tego zbiornika, tym razem porzadne i tak juz zostawię. Niestety, nie będę sie kusić na zamawianie nowego zbiornika bo to pójdzie sporo po kosztach, nie mam miejsca na taki zbiornik i raczej nie widze potrzeby. Rybska i tak mają u mnie dobrze, albo będa mieć, bo większośc chodowców przez całe życe je w słoikach trzymaja bez żadnych roślin - i to jest normalne jak się idzie na dużą skalę.

www.happybettas.com - moj blog (ang)
Galeria Bojków -> klik


Skocz do: