• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wawa - zlecę modernizację zaniedbanego akwarium
#11

Może masz rację, ale... widuję regularnie takie "firmowe" akwarium u dentysty, do którego chodzę z córką... krystalicznie czysta woda (pewnie sama chemia), ani jednej żywej rośliny, same plastikowe i ryby-mutanty z wstrzykniętym barwnikiem... jakoś nie pojmuję, po co w ogóle zakładać coś takiego...
Ale to prawda, w jednym i w drugim przypadku zażądać portfolio - może to jest jakieś zabezpiecznie Smile... dzięki Smile
#12

Oczywiście, że zdarzają się firmy krzak, więc wziąłbym jakąś polecaną, a taką firmę, ponieważ to ich działalność zarobkowa, to poprosiłbym o przedstawienie żywych przykładów.

300l - HT - Roślinniak Aktualizacja: 04-06-2012
#13

Wg mnie akwarystyka to pasja ludzi z tego forum i fuszerki Ci nie odwalą. Firmy są drogie i jak czytałem, że oni na dzień dobry walą tyle chemii żeby tylko rzadziej przyjeżdżać i opiekować się akwarium to ja za takie usługi dziękuję. Woda żeby była krystaliczna nie musi mieć ani trochę chemii. Portfolio ludzi masz w dziale galerii a prywatne akwaria to najlepsza autoreklama Smile. Życzę powodzenia

[112l] Iwagumi "dla ubogich"

http://www.akwaswiat.net/-112l-iwagumi-d...31322.html

Stosuję "zdrowe" podejście do akwarystyki...
#14

Napisałem PW. O jakieś informacje

Pozdrawiam

Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!
#15

(15.12.2011, 13:07)FRUGO82 napisał(a):  Woda żeby była krystaliczna nie musi mieć ani trochę chemii.

Przejrzysta woda w akwarium jest wynikiem równowagi biologicznej, a bardzo wątpię, żeby w opisanym przeze mnie przypadku udało się to uzyskać... brak śladu glonów przy sporej obsadzie ryb i jednoczesnym braku jakichkolwiek roślin oraz naturalnych czyścicieli daje podstawy do podejrzeń, prawda? Zresztą całe akwarium jest koszmarnie sztuczne... no i te farbowane ryby... brrr!

Malutki, dziekuję Smile
#16

Akwarium wykonane zostało prze ze mnie ok. 2 tyg temu.

Mam nadzieję, że się podoba. Może zainteresowana doda potem zdjęcia to mnie ocenicie.
Bardzo miło mi się z Panią współpracowało.

Dziękuję i Pozdrawiam Smile

Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!


Skocz do: