• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Białe glony na szybach.
#21

Jeśli nie da się zmyć gąbką, to znaczy, że zaniedbałeś, bo świeże da się zmyć. Ale dobra, to kup czyścik z żyletką i możesz poczyścić przednią. A boczne to kup czyścik magnetyczny jak najcieńszy i powinieneś się dostać też do bocznych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!
#22

Kolego ja myślę że ty masz to Małe białe nitkowate glizdy w akwarium .
A tu masz adres strony na której to znalazłem .
http://www.pawiookie.pl/index.php?option...4&id=24000
#23

(28.01.2012, 19:49)Malutki napisał(a):  Jeśli nie da się zmyć gąbką, to znaczy, że zaniedbałeś, bo świeże da się zmyć. Ale dobra, to kup czyścik z żyletką i możesz poczyścić przednią. A boczne to kup czyścik magnetyczny jak najcieńszy i powinieneś się dostać też do bocznych.
Po co kupować czyścik magnetyczny na boczne szyby jeśli ma się kupiony na przedni żyletkowy. Możesz mi ujawnić swój tok myślenia.
#24

Mówię że nie mam dostępu do bocznych szyb, a codziennie nie będę czyścił akwarium od środka.
#25

(28.01.2012, 22:40)KtośPoCoś napisał(a):  Mówię że nie mam dostępu do bocznych szyb, a codziennie nie będę czyścił akwarium od środka.
Ja mam taką prostą zasadę:
Jak można jakiegoś glona usunąć ręcznie to walczę z nim właśnie w ten sposób choćbym miał to robić codziennie. Bierzesz kartę telefoniczną, przykładasz krawędź do szyby pod kątem 45' i jedziesz z koksem Smile
Glon z pewnością ustąpi. Nie mam pojęcia co to może być.


Skocz do: