• 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[200l] In Darkness of Amazon
#21

Wywaru początkowo sporo, ale kolorek zszedł wraz z podmianami wody - a te przy narybku Skalarów wykonywałem często. Teraz woda nie jest mocno brązowa, ale czerwone świetlówki uwydatniają jej kolor i dają poczucie mroku Smile Muszę zaparzyć od nową herbatę lub pomyśleć o wkładzie torfowym.
#22

piękny baniaczek, bardzo mi się podoba- prosty ale jednocześnie taki głęboki i wymowny, osobiście BW lubię a Twoje się udało, gratuluję Smile

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE
#23

#24

Kondziu możesz napisać jak wygląda sprawa z podmianami? Co ile i ile razy w tygodniu je robisz? No i oczywiście, zbiornik świetny.

Pozdrawiam
Rafał
#25

Drogi kolego.
Podmiany robię na wodę RO, zazwyczaj raz w tygodniu, czasem raz na 1,5 tygodnia. Podmieniam około 30l wody.
#26

Aranżacja usunięta, temat do zamknięcia. Zbiornik ląduje na razie na strychu... Skalary zostały oddane w dobre ręce. Miałem je 2 lata, powiem szczerze, ciężko było mi je oddać.
Podziękował za wszystkie komentarze... Shy
#27

Z tego co ja widze to jak chce wl zdjecie to wyskakuje komunikat ze nie istnieje juz dany plik...
A te podmiany wody to troche nie zaczesto??co tydzien czy co 1,5 tygodnia??
#28

Stare wygasły, a nie mam narazie dysku ze starego lapka. Wrzucilem jedno.
#29

No ok szkoda ze wygasly,ale z tego co widzialem na 1 to klimat sie zrobil niezlyWinka co z ta woda?nie zaczesto podmiana-co tydzien albo 1,5 tygodnia??
#30

Podmiany robiłem raz w miesiącu, nie było potrzeby częściej. Raz w tygodniu robiłem tylko na początku życia zbiornika.

Reupload foty:

http://iv.pl/viewer.php?file=81045902876209919917.jpg


Skocz do: