• 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moje akwarium 20 litrów bojownik+(chwilowo skalar)
#21

Na mój gust to dajesz za duże rośliny jak na tak małe akwarium. Nurzaniec raczej nie stworzy dobrego efektu w 20l. Wybrał bym coś mniejszego, z drobnymi listkami i mchy. Kokosy nie są zbyt naturalne. Może z nich wyjść coś ciekawego ale równie dobrze mogą wyglądać źle. Z roślin na tył bym dał jakąś rotalę albo drobniejszą trawkę + ew. ta cabomba co jest, ale nurzaniec będzie za duży.
#22

(15.10.2011, 23:59)SkazanyNaBluesa napisał(a):  Kokosy nie są zbyt naturalne.
A jakie są??
#23

zacznijmy od tego ,że mieszkam w takiej dziurze gdzie nigdy nie słyszeli o krewetkach .W sklepie są 3 rodzaje roślin anubis ,nurzaniec i te dwie rośliny co mam w akwarium aktualnie .
Głównymi rybkami są welonki raz na miesiąc są bojowniki .
#24

@ Kaef, Chodziło mi o to że nie wyglądają zbyt naturalnieBig Grin W naturze raczej nie spotkasz łupiny kokosa z otworem.
@ Cantyelektry, co za problem zamówić przez internet? W sklepie rzadko się zdarza że trafisz akurat na to co chcesz i za pierwszym razem wszystko ci się uda kupić.
#25

Wiesz, kokosy przenoszone są przez pływy wody, niektóre gniją i toną, zostaje wtedy skorupa, po czasie też się rozkłada, mogą wtedy powstawać otwory. Czasami mogą spaść na kamień i dopiero do wody, także nie są takie złe Smile
#26

Dzisiaj wybrałem się do Zgorzelca kupić krewetki i normalnie szok nie wiedziałem ,że są takie drogie ! 15 zł za jedną 2 mm krewetkę ale nie mogłem się oprzeć Big Grin
Ile u was kosztują krewetki
PS:Są to x2 crystal red i x1 amano
#27

(16.10.2011, 18:08)Cantryelektry napisał(a):  PS:Są to x2 crystal red i x1 amano
A skalar przypadkiem nie jest głodny bo to może być drogi pokarm Wink
#28

skalara już nie ma Smile
#29

2mm? Wątpię. Crystale po 8 zł amano po 3 zł.
#30

w jakim ty boskim mieście mieszkasz !


Skocz do: