• 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[300l - HT] Roślinniak - Marek Miklewski - Miklas - aktualizacja 28.11.2012 str 5
#21

(26.10.2011, 15:37)lion122 napisał(a):  faktycznie zbiornik tak jak by ,,dziki,, ,podoba mi się Big Grin Skromna obsada niemal niewidoczna. Tongue

Z tej katastrofy z Easy Carbo ocalały mi jeszcze 3 gurami, ale bystrzyki jak podrosły zaczęły mi strasznie je podskubywać, więc przełożyłem do Low Techa moich rodziców, który notabene ja zakładałem, ale nie odpowiadam za obsadę fauny, więc te 3 gurami już i tak nie zaszkodzą w tej zupie rybnej, a na pewno lepiej się czują bez bystrzyków pereza. Jak roślinki trochę podrosną, to też tutaj zaprezentuję to akwa.

300l - HT - Roślinniak Aktualizacja: 04-06-2012
#22

swietny klimacik , akwa jak najbardziej 10/10
tlo masz biale czy jakis inny kolor?
#23

(26.10.2011, 16:05)tomilondyn napisał(a):  swietny klimacik , akwa jak najbardziej 10/10
tlo masz biale czy jakis inny kolor?

Dzięki za tak wysoką ocenę Smile

Tło jest błękitne. Na tym nowym zdjęciu wpada w taki turkus, bo sporo więcej zieleni w akwarium i się odbija, ale na pierwszej fotce z września widać mniej więcej realny kolor tego tła.

300l - HT - Roślinniak Aktualizacja: 04-06-2012
#24

Akwarium bez watpienia exstra,swietny kilmat.
#25

Rzeczywiście oryginalny kolor tła. U siebie bym takiego nie wstawiła, ale u Ciebie mi się podoba Wink hehehe
Szkoda, że gurami musiały się wyprowadzić, ale bystrzyki rzeczywiście potrafią być upierdliwe w stosunku do majestatycznych ryb.
#26

(27.10.2011, 11:17)nefrete1 napisał(a):  Rzeczywiście oryginalny kolor tła. U siebie bym takiego nie wstawiła, ale u Ciebie mi się podoba Wink hehehe
Szkoda, że gurami musiały się wyprowadzić, ale bystrzyki rzeczywiście potrafią być upierdliwe w stosunku do majestatycznych ryb.

Też mi szkoda tych gurami. Piękne ryby. Ze względu na nie zrezygnowałem z brzanek sumatrzańskich, a tu taki zonk i bystrzyki nie lepsze od brzanek, trudno się mówi.

Co do tła to zakładając LT u rodziców wzorowałem się trochę na Twoim zbiorniku i tam jest czarne tło i wygląda to świetnie. U siebie jednak zaryzykowałem z tym kolorem i nie żałuję.Smile

300l - HT - Roślinniak Aktualizacja: 04-06-2012
#27

(27.10.2011, 11:31)Miklas napisał(a):  Co do tła to zakładając LT u rodziców wzorowałem się trochę na Twoim zbiorniku i tam jest czarne tło i wygląda to świetnie. U siebie jednak zaryzykowałem z tym kolorem i nie żałuję.Smile

Nie, nie. U mnie raz tłem był biały karton (ale wyszedł na zdjęciach jak stalowy) i był też granatowy koc. Ale oryginalnie teraz jest brązowe tło Smile
Muszę wstawić jakieś fotki bo dawno nie aktualizowałam.
#28

(28.10.2011, 01:54)nefrete1 napisał(a):  
(27.10.2011, 11:31)Miklas napisał(a):  Co do tła to zakładając LT u rodziców wzorowałem się trochę na Twoim zbiorniku i tam jest czarne tło i wygląda to świetnie. U siebie jednak zaryzykowałem z tym kolorem i nie żałuję.Smile

Nie, nie. U mnie raz tłem był biały karton (ale wyszedł na zdjęciach jak stalowy) i był też granatowy koc. Ale oryginalnie teraz jest brązowe tło Smile
Muszę wstawić jakieś fotki bo dawno nie aktualizowałam.

O, widzisz, a mi sie wydawalo, ze to czarny, szczegolnie na http://www.otofotki.pl/img22/obrazki/up9...G_6351.jpg

300l - HT - Roślinniak Aktualizacja: 04-06-2012
#29

Aktualizacja z dnia 06.12.2011




Za sugestią kilku osób lotos został przesadzony, zamienił miejsce z blyxą, chyba wygląda lepiej, ma się gdzie rozwinąć. Brakuje teraz jakiejś rośliny, moim zdaniem czerwonej w prawym rogu z tyłu. Może jakieś propozycje??

300l - HT - Roślinniak Aktualizacja: 04-06-2012
#30

(06.12.2011, 22:08)Miklas napisał(a):  Za sugestią kilku osób lotos został przesadzony, zamienił miejsce z blyxą, chyba wygląda lepiej, ma się gdzie rozwinąć. Brakuje teraz jakiejś rośliny, moim zdaniem czerwonej w prawym rogu z tyłu. Może jakieś propozycje??

A nie możesz rozsadzić lotosu ?

Jaką ziemię użyłeś pod żwirkiem?

530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik

Nie udzielam porad na PW i GG


Skocz do: