Sonda: Czy popierasz mój pomysł?
Tak
Nie
    Wyniki sondy

  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zdjęcia
#11

Zgadzam się, jednak co do podpisu, trzeba to zrobić np. w Photoshopie, gdyż jeśli zrobisz to w paint -cie, to w photoshopie można warstwowo usunąć napis, gdyż napis jest w warstwie np.2 a zdjęcie 1 Wink

Ale nie ważne, skoro nie chcecie to ok, to nie, ja do niczego nikogo nie zmuszam, tylko wyszedłem z propozycją, jeśli wam się nie podoba, trudno jakoś to przeboleje Smile

Pozdrawiam ;]

Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!
#12

A ja mam takie pytanie czemu nie można wstawić fotek do sygnatury tylko linki jeśli to nie ten wątek to przepraszam

JESTEM NOWICJUSZEM, WSPARCIE WIEDZĄ MILE WIDZIANE

#13

Wydaje mi się to zbędne. Większość zdjęć jest i tak marnej jakości a jak już są lepsze to i tak w rozdzielczości 800x600.

Jeżeli komuś bedzie bardzo zależeć na prywatności to wklei zdjęcia ze znakiem wodnym.

530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik

Nie udzielam porad na PW i GG
#14

Basteq to, że coś się wydaje tobie zbędne, nie oznacza ,że innych nie interesuje mnie akurat interesuje i chciałbym wstawić jakieś zdjęcie mojego akwarium, poza tym jak patrze na forum to widzę że nie tylko mnie tego brakuje a świadczy o tym chociaż fakt , iż niektórzy użytkownicy wklejają zdjęcia swojego aQa zamiast awatara albo podklejają do każdego swojego posta załącznik ze zdjęciem, taka sygnatura też wiele mówi o użytkowniku. Rozumiem, że nasze forum nie jest takie jak każde ale na większości taka opcja jest możliwa i stąd moje pytanie...(nie chciałem urazić nikogo)

JESTEM NOWICJUSZEM, WSPARCIE WIEDZĄ MILE WIDZIANE

#15

(28.10.2011, 22:24)Maciej S. napisał(a):  Basteq to, że coś się wydaje tobie zbędne, nie oznacza ,że innych nie interesuje mnie akurat interesuje i chciałbym wstawić jakieś zdjęcie mojego akwarium, poza tym jak patrze na forum to widzę że nie tylko mnie tego brakuje a świadczy o tym chociaż fakt , iż niektórzy użytkownicy wklejają zdjęcia swojego aQa zamiast awatara albo podklejają do każdego swojego posta załącznik ze zdjęciem, taka sygnatura też wiele mówi o użytkowniku. Rozumiem, że nasze forum nie jest takie jak każde ale na większości taka opcja jest możliwa i stąd moje pytanie...(nie chciałem urazić nikogo)

Sorry, ale nie zrozumiałem nic z twojej wypowiedzi. Mój komentarz odnosił się do pierwszego posta i każdy ma prawo wyrażić swoje zdanie. To co napisałeś nic nie wnosi zarówno do tego co ja miałem na myśli jak i autor tego tematu.

530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik

Nie udzielam porad na PW i GG
#16

W takim razie to ja przepraszam myślałem, że odpowiadasz na mój post, może gdybyś zaznaczył że odpowiadasz na post powyżej mojego to bym się nie "pomylił"

JESTEM NOWICJUSZEM, WSPARCIE WIEDZĄ MILE WIDZIANE

#17

(28.10.2011, 22:39)Maciej S. napisał(a):  W takim razie to ja przepraszam myślałem, że odpowiadasz na mój post, może gdybyś zaznaczył że odpowiadasz na post powyżej mojego to bym się nie "pomylił"

Ok, gdybym się odnosił do twojego posta to wrzuciłbym cytat Wink

BTW Miniatury w sygnaturach mogłyby być

530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik

Nie udzielam porad na PW i GG
#18

zauważyłemSmile
Więc zapytam jeszcze raz, czemu nie można wstawić fotek do sygnatury tylko linki, niektórzy użytkownicy wklejają zdjęcia swojego aQa zamiast awatara albo podklejają do każdego swojego posta załącznik ze zdjęciem, sygnatura też wiele mówi o użytkowniku. Myślę że to by była użyteczna opcja?

JESTEM NOWICJUSZEM, WSPARCIE WIEDZĄ MILE WIDZIANE

#19

Fotki umieszczamy w dziale Galeria.
Taka opcja jest zbędna. Chcesz się chwalić koniecznie wstaw sobie miniaturkę w avatar.
Forumowicze nie muszą przedzierać się przez obszerne opisy w sygnaturkach i same fotki, reklamy i obrazeczki. Nie do tego jest forum.
Ktoś chce może sobie wstawić linka do swojego tematu w Galerii.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.


Skocz do: