24.07.2011, 08:44
Witam,
prośba do administracji,
jest pewien forumowy plugin o nazwie TapaTalk, pozwala on na łączenie się z urządzeń mobilnych za pośrednictwem wygodnego klienta z danym forum. Sam plugin jest darmowy a wdrożenie bardzo łatwe.
http://www.tapatalk.com/
Coraz więcej for wspiera te rozwiąnie, jest to szalenie wygodne przy odwiedzaniu forum z urządzeń mobilnych. Bardzo proszę o zastanowienie się czy nie można by wdrożyć na tym forum.
prośba do administracji,
jest pewien forumowy plugin o nazwie TapaTalk, pozwala on na łączenie się z urządzeń mobilnych za pośrednictwem wygodnego klienta z danym forum. Sam plugin jest darmowy a wdrożenie bardzo łatwe.
http://www.tapatalk.com/
Coraz więcej for wspiera te rozwiąnie, jest to szalenie wygodne przy odwiedzaniu forum z urządzeń mobilnych. Bardzo proszę o zastanowienie się czy nie można by wdrożyć na tym forum.

