Postów: 992
66
Dołączył: 20.03.2010
Ja się nie pogrążam kolego,tylko ty.Ponieważ coś jakoś dużo 'o koledze' mowisz,może jeszcze jaki rozmiar bokserek kupuje nam powiesz ten twój kolega?
240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)
Postów: 992
66
Dołączył: 20.03.2010
Zjadają, ale młode samice, takie już dość stare zjeść nie zjedzą aż tak dużo jak te młode. Niewiem czemu ,ale u mnie tak jest . .
240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)
Postów: 221
13
Dołączył: 21.05.2011
Dobra nie odbiegajcie od tematu , bo tu się rozmawia o akwarystyce a nie o " bokserkach " heh
Postów: 10
1
Dołączył: 29.05.2011
Saletra odpuść już bo nie wiem dlaczego się tak czepiasz . A Gupiczka jeszcze nie okociła się , brzuch jest trochę większy i plama się powiększa z tego co zauważyłem wczoraj.
Postów: 215
2
Dołączył: 21.05.2011
Jak przyjdzie na to czas to urodzi młode - nie poganiaj jej
Postów: 199
27
Dołączył: 15.04.2011
Zjada moje młode mojąjuż 2 tygodnie i 2 dni.Na ogonkach widać już czarne plami to oznacza dostanie
Postów: 224
14
Dołączył: 06.02.2011
Pisz ze słownikiem kolego ,bo nijak nie można rozczytać o co Ci chodzi...
Postów: 7
5
Dołączył: 08.05.2011
19.06.2011, 19:52
witam moja samiczka gupika jest już 2 tygodnie i 5 dni w ciąży i nie wiem kiedy ją przełożyć do odzielnego akwarium.
nie pisać żebym wogóle nie dawał do odzielnego akwarium

.
Postów: 12
0
Dołączył: 16.07.2010
Witam. Ostatnio wszedlem w posiadanie nowej samiczki gupika ktora w porownaniu do moich gupikow czerwonych jest bardzo mala, ma natomiast bardzo duzy brzuch.. Mam ja dopero tydzien dlatego nei wiem jak wyglada w ciazy..nie wiem czy ja po prostu przekarmiam czy spodziewa sie potomstwa..?
PS Szczerze mowiac to nawet nie wiem co to za gatunek..
Postów: 6
2
Dołączył: 24.05.2010
Hej

ja mam aktualnie 2 samice i 4 samce . już dwa lata próbuję rozmnożyć gupiki i jak już mam ciężarną samiczkę to przed porodem mi umiera ona , miałam tak do tej pory z 3 samiczkami. nie wiem czy coś nie tak jest w akwarium bo średnio co 2 tyg zdycha mi jedna ryba. samicę gupika jak już ledwo pływa odławiam do kotnika i na drugi dzień ona już nie żyje...