• 17 Głosów - 3.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

>>>>> Rozmnażanie GUPIKÓW <<<<<
#21

Gdzie dokładnie pojawia się ta plamka??
Mam gupiki i nie wiem kiedy samica, będzie zapłodniona.
Czy musze ją oddzielić, jak już będzie miała tą plamkę??
#22

plamka bedzie w okolicy odbytnicy nie musisz oddzielac dopiero przed porodem włóż ja do kotnika a kotnik do osobnego akwarium zeby nie zjadła młodych wode do tego drugie akwa wez z ogólnego Smile pozdrawiam

pstrykasz czasami fotki ? chcesz sie czegoś nauczyć zapraszam na www.fotoklub.yoyo.pl :) stronka na razie w fazie testów ale fotki można wstawiać bez obaw :)
#23

jak będą miały 2cm
tej płaskiej to przyślij mi zdjęcie a rybki będzie można wpuścić do akwa ogulnego gdy ośągną 2cm.
Krzysiek_ napisał(a): jedną samiczkę na 4-5 samców.
zle radzisz samce ją zamęczą ciągłimi zalotami. Powinno się trzymać conajmniej 3 samice na jednego samca.
#24

a masz fotki tych rybek??? których nazwy nie znasz???
#25

ludzie czytajcie forum tych tematów jest od groma ''
NIEZAŚMIECAJ FORUM

MOJE AKWARIUM 50l Ogólne
8x gupiki
2x kiryski pstre
2x platynki
3x danio pręgowane
2x danio tęczowe
1x glonojad
_______________________________________
17L Kojec dla Gupików
#26

moja gupiczka właśnie zaczęła rodzić w ciągu 5 minut są dopiero 2 rybcie Smile to dobrze? ale bym się śmiała gdyby tylko 2 były :lol: hehe

GG: 6306572 :*
#27

Wydaje mi się że jeśli masz skalary to ok. 2 miesięcy, muszą mieć chociaż około 1.5 cm .Do tego czasu najlepiej trzymać je w kojcu[kotniku].Bardzo łatwo je wychować przy odrobinie zainteresowania.Od kiedy je mam i się mnożą nie straciłem żadnego małego gupika.Dla niektórych to mało ambitna rybka ale ja mimo wszystko jestem innego zdania.Nie martw się,tylko poświęć im troszkę uwagi.Powodzenia.
#28

Gupiki są żyworodne
#29

bumboo napisał(a):
KMDESIGN napisał(a):daj im czas. gupik się sam rozmnaża nie musisz się tym martwić Wink będziesz miał młode Wink

Inne ryby robią to inaczej jak gupiki. co masz na myśli sam heheTongue

Błąd na forum to jest ostatni post, jaki mi się wyświetla Sad
#30
Big Grin 

a jaką tenpertury wody w akwarium mają mieć gupikiSmile


Skocz do: