Witam jestem tu nowym i również chciałem założyć akwarium wcześniej miałem małe do czynienia lecz zrezygnowałem bo jakaś choroba mi weszła. A więc planuje założyć akwarium 60l i tu mam parę pytanek a więc 1. kiedy sadzić roślinki i jakie polecacie (jeżeli możecie proszę o linki do zdjęć : ) 2. Planowałem posadzić jakąś trawę ale nie mam pojęcia jak to się sadzi i jak hoduje 3. Czy polecacie kolorowe oświetlenie 4.co sądzicie o kurtynie napowietrzającej 5. jakie polecacie na początek rybki 6 Jakieś porady przydatne wiadomości na temat akwarium.
W sumie to Toleks już mnie wyręczył - dziękuję
Ostrzeżenie :
-10% - zły dział
-10% - dublowanie wątków
100% = BAN
Zamykam - susel
W sumie to Toleks już mnie wyręczył - dziękuję

Ostrzeżenie :
-10% - zły dział
-10% - dublowanie wątków
100% = BAN
Zamykam - susel
