03.03.2011, 22:33
jaki dac zwirek do akwa 140l chodzi mi o kolor i gradacje
Wszystko jedno... możesz dać taki sam jak do pozostałych zbiorników, biorąc pod uwagę informacje jakimi dysponujemy.
http://www.akwaswiat.net/jakie-podloze-j...-3552.html
http://www.akwaswiat.net/zwir-vs-piasek-t-8715.html
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
pytanie bez podania informacji o zbiorniku -10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
Wszystko jedno... możesz dać taki sam jak do pozostałych zbiorników, biorąc pod uwagę informacje jakimi dysponujemy.
http://www.akwaswiat.net/jakie-podloze-j...-3552.html
http://www.akwaswiat.net/zwir-vs-piasek-t-8715.html
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
pytanie bez podania informacji o zbiorniku -10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
