21.01.2011, 17:31
Powalone drzewo wygląda bardzo ciekawie. Jeśli chcesz nadać zbiornikowi troszkę charakteru to rzuć tu i ówdzie trochę spreparowanych liści i wyjmij otoczaki. Żeby zasłonić miejsce cięcia posadź może jakieś wysokie kryptokoryny. Anubiasy lepiej będą wyglądać w dwóch-trzech skupiskach umocowane do korzenia.
Zbiornik jest duży, ale nie jestem do końca przekonana czy dobrze wykorzystany...
Zbiornik jest duży, ale nie jestem do końca przekonana czy dobrze wykorzystany...
