20.01.2011, 22:12
Korzeń wymiata! Kupiłeś czy znaleziony??? Zbiorniczek fajny, oświetlenie ok skoro nie chcesz trzymać tam więcej roślin. Tyle, że z tego co widzę masz anubiasy w żwir zakopane? Jak tak to je wyjmij i umocuj do korzenia
