Temat zamknięty

Bocja wspaniała 50 litrów.
#1

czy bocja wsp. moze byc do 50 l akwa?

Wątek został wydzielony.
Proszę nie odświeżać starych wątków nieodpowiednimi pytaniami.
Od takich podstaw służą darmowe encyklopedie w internecie.

Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
30% - zaśmiecanie tematu,odświeżanie wątku, niekorzystanie z opcji "SZUKAJ"
100%=ban
- Olek
#2

Ooo napewno nie ,niestety za mały litraż Sad
Temat zamknięty


Skocz do: