21.12.2010, 20:56
czy bocja wsp. moze byc do 50 l akwa?
Wątek został wydzielony.
Proszę nie odświeżać starych wątków nieodpowiednimi pytaniami.
Od takich podstaw służą darmowe encyklopedie w internecie.
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
30% - zaśmiecanie tematu,odświeżanie wątku, niekorzystanie z opcji "SZUKAJ"
100%=ban
- Olek
Wątek został wydzielony.
Proszę nie odświeżać starych wątków nieodpowiednimi pytaniami.
Od takich podstaw służą darmowe encyklopedie w internecie.
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
30% - zaśmiecanie tematu,odświeżanie wątku, niekorzystanie z opcji "SZUKAJ"
100%=ban
- Olek
