19.12.2010, 16:20
Witam!
Chciałabym zapytać, czy takie obsady będą dobre do tych akwarii. Proszę tez o rady jakie podłoże, roślinki i kryjówki w nich umieścić. Mile widziane także sugestie co do podawanego pokarmu
60L:
- 1+2 prętnik karłowaty,
- ok. 10 neonków,
- 5 kirysków,
- 5 otosków
28,5L:
- karliki szponiaste ( parka? Ile proponujecie? Jak odróżnić płeć?)
- ślimaki świderki do sprzątania.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
http://www.akwaswiat.net/search.php?acti...order=desc
http://www.akwaswiat.net/jakie-ryby-nie-...-5288.html
http://www.akwaswiat.net/karmienie-ryb-f-12.html
Ostrzeżenie:
informacji o karmieniu szukamy w odpowiednim dziale - 10%
dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
Chciałabym zapytać, czy takie obsady będą dobre do tych akwarii. Proszę tez o rady jakie podłoże, roślinki i kryjówki w nich umieścić. Mile widziane także sugestie co do podawanego pokarmu

60L:
- 1+2 prętnik karłowaty,
- ok. 10 neonków,
- 5 kirysków,
- 5 otosków
28,5L:
- karliki szponiaste ( parka? Ile proponujecie? Jak odróżnić płeć?)
- ślimaki świderki do sprzątania.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

http://www.akwaswiat.net/search.php?acti...order=desc
http://www.akwaswiat.net/jakie-ryby-nie-...-5288.html
http://www.akwaswiat.net/karmienie-ryb-f-12.html
Ostrzeżenie:
informacji o karmieniu szukamy w odpowiednim dziale - 10%
dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
