19.12.2010, 14:09
Mieszkam w Brzegu małe misteczko pomiedzy Opolem a Wrocławiem. A moje pytanie jest takie: Widział z was ktoś moze danio czerwone, żółte, zielone, niebieskie?? Te rybki naprawde mnie zachwyciły i cały czas je szukam. Ja mam tylko 3 osobniki i to koloru różowego niekiedy wpadający w pomarańcz. Prosze pomóżcie.
