Witam!
Założyłem akwa Shrimp set 20l. Niedługo będę miał kilka RC i mam pytania
1.Ile krewetek mogę mieć w akwa?
2.Jakie ryby można z nimi trzymać i ile?
3.Na co krewetki źle reagują?
4.Czy da się rozpoznać płeć krewetek?
5.Czy trzeba je dokarmiać jeśli tak to ile (wiem co im dać
)
Z góry dzięki!
Ostrzeżenie:
lenistwo - 10%
dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
Założyłem akwa Shrimp set 20l. Niedługo będę miał kilka RC i mam pytania
1.Ile krewetek mogę mieć w akwa?
2.Jakie ryby można z nimi trzymać i ile?
3.Na co krewetki źle reagują?
4.Czy da się rozpoznać płeć krewetek?
5.Czy trzeba je dokarmiać jeśli tak to ile (wiem co im dać
)Z góry dzięki!

Ostrzeżenie:
lenistwo - 10%
dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
