Temat zamknięty

Obsada 54l
#1

Witam Zamierzam Zaopatrzyć sie w 54l Akwarium "Na Początek" A wiec Pytam czy obsada jaką sobie wymyslilem jest dobra.

Razbora Klinowa x10(Jesli dałoby rade to nawet 12)
Gupik x4 (3 Samce i Samiczka)
I Co by tu jeszcze dodać jesli dałoby rade?Smile Pozdrawiam I Czekam na Komentarze. Rafał

Ostrzeżenie:

dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
#2

15xRazbora Klinowa
4xGupiki(2+2) Jedna samiczka zostałaby z molestowana przez 3 samców.
5xKirysek Panda
i np. 2xPielęgniczki Ramireza(parka)

Jeżeli podobają się Ci inne ryby, to pisz, postaram się zrobić inna obsadę.Smile

Pozdrawiam
Rafał
Temat zamknięty


Skocz do: