14.12.2010, 21:34
Witam Zamierzam Zaopatrzyć sie w 54l Akwarium "Na Początek" A wiec Pytam czy obsada jaką sobie wymyslilem jest dobra.
Razbora Klinowa x10(Jesli dałoby rade to nawet 12)
Gupik x4 (3 Samce i Samiczka)
I Co by tu jeszcze dodać jesli dałoby rade?
Pozdrawiam I Czekam na Komentarze. Rafał
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
Razbora Klinowa x10(Jesli dałoby rade to nawet 12)
Gupik x4 (3 Samce i Samiczka)
I Co by tu jeszcze dodać jesli dałoby rade?
Pozdrawiam I Czekam na Komentarze. RafałOstrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi

