Postów: 183
42
Dołączył: 12.11.2009
Ile ramirezek mogę dać do 112L . Na razie są tam 2 pary zbrojnika niebieskiego i 2 ramirezy. Ewentualnie co ejszcze ? Jakieś inne propozycje?
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2010, 21:44 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Co Ci się podoba? Jest wiele kombinacji obsad, dla takiego akwarium.
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 183
42
Dołączył: 12.11.2009
Hallo

napisałem , że głównie ramirezki i ewentualnie coś to nich
Postów: 183
42
Dołączył: 12.11.2009
Jak w temacie. Chciałbym wiedzieć ile i jakie pielęgniczki mogę mieć 112l roślinym akwarium . Mam już 2 ramirezy.
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
W temacie napisałeś pielęgnice więc się zdecyduj.
Poza tym to już kolejny Twój temat i jak widać nadal nie nauczyłeś się szukać....
Parka pielęgniczek z inną parką będą ze sobą konkurować o dominację dna zbiornika.
Inne zestawy ryb masz podane w gotowych tematach o obsadach w 112l.
Przypominam też, że w tym dziale obowiązuje regulamin zamieszczania postów.
Jako natręt powinieneś dostosować swój drugi temat jeśli pierwszy został zamknięty.
Tu też zamykam.
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
20% - kolejne dublowanie wątków
100%=ban
- Olek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2010, 22:25 {2} przez
Olek.)
Postów: 183
42
Dołączył: 12.11.2009
Jak w temacie

Akwarium wymiary 120x40x30 .
Tematy zostały połączone.
Jeśli nie ma istotnych kwestii, wątek trafia do śmietnika.
Skończ z tym bezczelnym zachowaniem ignorowania ostrzeżeń.
Mówiłeś, że spadasz z tego forum ale jak widać nie wyciągnąłeś wniosków w żadną ze stron.
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
40% - kolejny ten sam temat(3) ignorowanie ostrzeżeń trzech moderatorów
100%=ban
- Olek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2010, 23:09 {2} przez
Olek.)