Temat zamknięty

Ile ramirezek do 112 L ?
#1

Ile ramirezek mogę dać do 112L . Na razie są tam 2 pary zbrojnika niebieskiego i 2 ramirezy. Ewentualnie co ejszcze ? Jakieś inne propozycje?

Ostrzeżenie:

dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
#2

Co Ci się podoba? Jest wiele kombinacji obsad, dla takiego akwarium.

Pozdrawiam
Rafał
#3

Hallo Tongue napisałem , że głównie ramirezki i ewentualnie coś to nich Tongue
#4

Jak w temacie. Chciałbym wiedzieć ile i jakie pielęgniczki mogę mieć 112l roślinym akwarium . Mam już 2 ramirezy.
#5

W temacie napisałeś pielęgnice więc się zdecyduj.
Poza tym to już kolejny Twój temat i jak widać nadal nie nauczyłeś się szukać....
Parka pielęgniczek z inną parką będą ze sobą konkurować o dominację dna zbiornika.
Inne zestawy ryb masz podane w gotowych tematach o obsadach w 112l.
Przypominam też, że w tym dziale obowiązuje regulamin zamieszczania postów.
Jako natręt powinieneś dostosować swój drugi temat jeśli pierwszy został zamknięty.
Tu też zamykam.



Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
20% - kolejne dublowanie wątków
100%=ban
- Olek

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#6

Jak w temacie Smile Akwarium wymiary 120x40x30 .



Tematy zostały połączone.
Jeśli nie ma istotnych kwestii, wątek trafia do śmietnika.
Skończ z tym bezczelnym zachowaniem ignorowania ostrzeżeń.
Mówiłeś, że spadasz z tego forum ale jak widać nie wyciągnąłeś wniosków w żadną ze stron.
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
40% - kolejny ten sam temat(3) ignorowanie ostrzeżeń trzech moderatorów
100%=ban
- Olek
Temat zamknięty


Skocz do: