13.12.2010, 21:18
(29.10.2009, 17:12)Ika202 napisał(a): Piotrek
Jesteśmy tu po to aby sobie pomagać a nie linczować i zrażać do siebie i do całego forum pytanie dotyczyło dziwnego zachowania ryb a nie nagonki na jego akwarium ja też zaczynałam od małego akwarium skąd wiesz że za chwile nie będzie miał dużego na razie skalarki są małe i po co zaraz ma je oddawać niech z czasem dostosuje baniak do nich
akwarium powinno miec co najmniej 100L

nie wyłącza sie nigdy filtra.
neonki to ryby stadne i co najmniej 10szt.
a to że ci sie chowają to może chodzi o to że sie boją tego że nagle włączasz ten filtr a ile tak siedzą w tym ukryciu????
Proszę zachować odrobinę rozsądku i nie odpowiadać na porblem który miał miejsce rok temu.
- Olek
