13.12.2010, 16:48
hej dzisiaj ok. 14 w moim akwa zagościły naeonki inessa.
przed chwila zobaczyłam, że jedna z nich ma duży brzuch? czy może być w ciąży albo co?
A jak Ty masz duży brzuch to oznacza, że jesteś w ciąży? Takie bezpodstawne pytania niczego nie dowodzą..

Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
Nie zaśmiecaj forum dublowaniem tematu.
Przed założeniem wątku masz obowiązek skorzystać z w/w opcji, w celu wdrożenia własnego działania i chęci szybkiego znalezienia rozwiązania problemu.
przed chwila zobaczyłam, że jedna z nich ma duży brzuch? czy może być w ciąży albo co?A jak Ty masz duży brzuch to oznacza, że jesteś w ciąży? Takie bezpodstawne pytania niczego nie dowodzą..

Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
Nie zaśmiecaj forum dublowaniem tematu.
Przed założeniem wątku masz obowiązek skorzystać z w/w opcji, w celu wdrożenia własnego działania i chęci szybkiego znalezienia rozwiązania problemu.
