• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pseudotropheus saulosi
#21

(21.11.2010, 00:54)elozox napisał(a):  Ta dyskusje przerabialem ,,,, Ad w swoich atlasach opisuje ryby malawi gdzie wystepuje saulosi, natomiast coral jest odmiana hodowlana,osobniki zenskie o bardziej pomaranczowym odcieniu sa raczej zjawiskiem jest to wyselokcjonowana forma hodowlana tak samo jak L.hongi str czy A.fire fish czy auratus albino...

nie ma hongi str , występuje odmiana w akwariach jedynie SRT.

PS.masz następny argument przemawiający za twoją ogromną wiedzą TongueBig GrinWink
PS2.auratusa albino nie spotkałem nigdy na żywo , masz jakieś foty tej odmiany wiarygodne? czyli gdzieś z hodowli lub ze swojego akwa lub baniaka kumpla?

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.
#22

(20.11.2010, 11:31)Patrykolo14 napisał(a):  
(20.11.2010, 08:20)elozox napisał(a):  
(19.11.2010, 23:37)Patrykolo14 napisał(a):  
(19.11.2010, 23:27)elozox napisał(a):  
(19.11.2010, 23:10)Patrykolo14 napisał(a):  p.saulosi coral występuje także w j.Malawi.Rośnie taki sam jak p.saulosi.

Big Grin takze czyli w jakim jez. jeszcze?,kolego dobija mnie Twoja wiedza, podstawowa różnica, to taka, że saulosi coral jest wytworem hodowlanym!, nie występuje naturalnie w jeziorze Malawi.


Zapytaj znanych hodowców...

Z taką małą wiedzą jak ty masz to nie pisz bezsensownych postów...Tongue

nie rozbawiaj mnie znanych hodowcow? ja nikogo nie musze pytac aby wiedziec ze coral to odmiana barwna wychodowana w niewoli,lepiej Ty sie wyedukuj chlopcze a nie piszez bzdury..Zapraszam z dyskusja na KM tam chlopaki Cie sprostuja.


Hahaha...
Nie znasz się a cwaniakujesz.....

Czytaj i ucz się:

http://forum.klub-malawi.pl/viewtopic.ph...losi+coral

(21.11.2010, 18:07)Kroczek33 napisał(a):  
(21.11.2010, 00:54)elozox napisał(a):  Ta dyskusje przerabialem ,,,, Ad w swoich atlasach opisuje ryby malawi gdzie wystepuje saulosi, natomiast coral jest odmiana hodowlana,osobniki zenskie o bardziej pomaranczowym odcieniu sa raczej zjawiskiem jest to wyselokcjonowana forma hodowlana tak samo jak L.hongi str czy A.fire fish czy auratus albino...

nie ma hongi str , występuje odmiana w akwariach jedynie SRT.

PS.masz następny argument przemawiający za twoją ogromną wiedzą TongueBig GrinWink
PS2.auratusa albino nie spotkałem nigdy na żywo , masz jakieś foty tej odmiany wiarygodne? czyli gdzieś z hodowli lub ze swojego akwa lub baniaka kumpla?
Mieszkam w Warszawie i mam duuuzy wybor , mialem auratusa albino przez 5 dni ( byl zakupiony dla kolegi ) z tego co wiem nie ma problemu z dostaniem go na zamowienie w Discusie czy hurtowni akw. na arkuszowej ( sprzedaja na allegro).Posiadam od 4 m-c hongi SRT (moje pyski) a to ze popelnilem literowke jest to malo istotne a juz na pewno nie ma nic wspolnego z wiedza, poniewaz czy przeczytam super red top czy super top red nie robi duzej roznicy bo oznacza to samo, wiec nie wiem bardzo czemu sluzy Twoj post, a jezeli tak pragniesz zobaczyc a.albino polecam google.
P.s moim argumentem twojej wiedzy jest zmienianie przez ciebie nickow na KM ,ciekawe czemu tam jestes uwazany za osobe malo wiarygodna...moze to wszyscy sa glupi a Ty masz racje dlatego zalorzyles swoje forum.Smile

1x4 M.msobo magunga 2x5 P.demasoni 1x4L.sp hongi SRT
Moje szklo
Sprzedam mlode hongi SRT http://allegro.pl/show_item.php?item=1447369787
#23

Mój drogi o ile pamiętam to też przyklaskiem na KM się nie cieszysz.
NIestety często bzdury piszesz tam zresztą jak i tu...

PS.zmień podpis na SRT a nie STR

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.
#24

(22.11.2010, 07:00)Kroczek33 napisał(a):  Mój drogi o ile pamiętam to też przyklaskiem na KM się nie cieszysz.
NIestety często bzdury piszesz tam zresztą jak i tu...

PS.zmień podpis na SRT a nie STR

Troche zle pamietasz bo jestem tam caly czas aktywny, a negacje moich wypowiedzi sa zadkie... Ty z tego co wiem jestes tam odbierany wraz z 2 innymi uzytkownikami gloszacymi niekontrolowane obsady i inne herezje negatywnie,pewnie dlatego Ciagle zmieniasz nick...
P.s zmienilem...

1x4 M.msobo magunga 2x5 P.demasoni 1x4L.sp hongi SRT
Moje szklo
Sprzedam mlode hongi SRT http://allegro.pl/show_item.php?item=1447369787
#25

(22.11.2010, 12:02)elozox napisał(a):  
(22.11.2010, 07:00)Kroczek33 napisał(a):  Mój drogi o ile pamiętam to też przyklaskiem na KM się nie cieszysz.
NIestety często bzdury piszesz tam zresztą jak i tu...

PS.zmień podpis na SRT a nie STR

Troche zle pamietasz bo jestem tam caly czas aktywny, a negacje moich wypowiedzi sa zadkie... Ty z tego co wiem jestes tam odbierany wraz z 2 innymi uzytkownikami gloszacymi niekontrolowane obsady i inne herezje negatywnie,pewnie dlatego Ciagle zmieniasz nick...
P.s zmienilem...

Czy to ważne jak kto jest odbierany na forum km?(na którym już większość doświadczonych hodowców pyszczaków się nie wypowiada.)

Nie ma zbyt wielu nowych i ciekawych informacji na forum km.

Na km twoje początkowe posty przeczytaj;p
#26

Dobra Panowie już się nie kłócić,od tego jestem ja! Tongue
Pysie ładne!

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



#27

Nie psuć mi tematu bo ... !!! Big Grin

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#28

A tak w innym światełku Smile

Samiec...



I panienki Big Grin







Pod nowy baniak mam już filtry,ogrzewanie i oświetlenie tylko na szkło czekam jeszcze kilka dni Sad

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#29

No i ty to masz ładnego samca ;D a mój to ciemno-żułty okoń Sad
Pozdrowienia.

*25l-towarzyskie
*112l-malawi
#30

powiem tak: do ładnego to mu brakuje ...
Patrz tu: http://chimba.tnb.pl/viewpage.php?page_id=18
Nie no o ile mi wiadomo to Susel zmienia na F1- new samca.

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.


Skocz do: