• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Miejsce na kokos
#1

Nie wiem czy trafiłem w dział... bo nie ma działu o "ozdobach"... a to w końcu część obsady Wink

Chciałbym dać kokos do akwarium 54L
Wybrałem kilka miejsc dla niego, tylko pytanie, czy nie "zagracę" sobie nim akwa ?? Czy oby na pewno będzie pasować ??
Kokosa jeszcze nie mam chce kupić i zrobić. Ale czy będzie pasować??



Cyframi zaznaczyłem miejsca.

Towarzyskie 112L -> <strona w budowie>
Towarzyskie 54L -> http://www.akwaswiat.net/-54l-ogolne-sna...20155.html
Krewetkarium 12L -> http://www.akwaswiat.net/-12l-krewetkari...22930.html

#2

Ja jestem zwolennikiem, aby kokos znajdował się bardziej z tyłu w ukryciu, także polecam miejsce nr 3. Ale z działem chyba nie trafiłeś:p
#3

A poco Ci kokos??
Jak widzę na zdjęciu są neonki,tetry i gupiki a one raczej nie potrzebują się chować w kokosach..Wink
wgl. w środowisku naturalnym raczej nie znajdziemy łupinki kokosa..Big GrinTongueSmile

-.-'
#4

Kokosa chciałem bo mam na przechowanie glonka, a on się chowa między roślinami tym samym wykopując wszystko... Najchętniej już bym się go pozbył... ale jeszcze tydzien/dwa musze go trzymać...

Towarzyskie 112L -> <strona w budowie>
Towarzyskie 54L -> http://www.akwaswiat.net/-54l-ogolne-sna...20155.html
Krewetkarium 12L -> http://www.akwaswiat.net/-12l-krewetkari...22930.html

#5

nie wstawaj a jak musisz to nr 3 ;p

Akwarium kulowe ? Akwaria tego typu mogą być stosowane jako ozdobne opakowanie dla ryby wręczanej jako prezent.Przy czym obdarowany z powodów humanitarnych, estetycznych i praktycznych powinien jak najszybciej umieścić otrzymane ryby w normalnym zbiorniku.
#6

A za korzeniem nie dałoby rady go upchać? Można by tez troszkę go (korzeń) przesunąć do przodu bo akwarium ładne i szkoda go tak szpecić kokosem.

Piasek masz taki żółty czy tak światło pada?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.
Stanisław Lem

#7

Bez obrazy, ale mam wrażenie że jeden "weteran" wypowiedział się negatywnie o kokosie (w pełni to rozumiem, ma prawo do swojego zdania) i od razu każdy uważa że kokos jest bee. Przecież kokos ładnie przygotowany też może fajnie wyglądać w ciemniejszym miejscu, niczym taka ciemna grota. A poza tym chyba widzę tam jeszcze pielęgniczkę jakąś (swoją drogą co to za odmiana?) a one lubią się skryć w ciemnym miejscu. Owszem nie podobają mi się kokosy z odpiłowanym kawałkiem bo to tandetnie wygląda, ale można zawsze zrobić w kokosie czymś małą dziurkę i powiększyć ją kombinerkami, wtedy otwór będzie nieregularny i to już wygląda całkiem przyjemnie. Pozdrawiam


Skocz do: