• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przenosiny i znikające pasy skalara!
#1

Witam, dałem wujkowi moje 2 skalary dałem je z 80 L do 180 L i mam pytanie u mnie był taki zwir lekko jasny, wujek ma taki lekko ciemnawy piasek nie jest taki jasny bardzo, mam pytanie czy to od dna akwarium pasy tego skalara srebrzystego z pasami znikają?? wczesniej praktycznie ciagle mal te paski czarne

Czy on się dopiero przyzwyczaja?? pokarm przyjmuje normalnie i pływa szuka różnych rzeczy itd

I czy jak nie ma tych pasów czarnych to może zdechnąć jak czasami je tylko "włącza" Tongue
#2

Moje pasiaste skalary zawsze po przeprowadzce "wyłączają" pasy na jakiś czas Wink
#3

aha. to zobaczę co się z nimi będzie dziać.. a mam pytanie są tam gurami dwuplamiste 2x i nic więcej można coś jeszcze dorzucic??


a jak zgasiłem światło to pasy mu się odrazu pokazały więc już nie wiem o co kaman Tongue chyba że muszą poczekać aż się przyzwyczai do nowego akwa tak jak mówi Kolcubuch. Dziwne..;/
#4

Spoko, wszystko jest na dobrej drodze, mzoe masz po prostu za mocne swiatlo. Jak wygladaja inne skalary w tym akwarium?

Pozdrawiam ZHO
www.akwa.aip.pl Prawdopodobnie najstarsza strona o rybkach po polsku. Mam 200 l Amazonia.
www.akwa.cba.pl Nowy projekt.
#5

Para skalarów to już dość na ten litraż.
Gurami mogą się nimi "kłócić"(gurami trzyma się w haremach), dlatego nadaje się tam jeszcze jakaś ławica drobnicy i denne rybki.
Ubarwienie tak jak już pisano wyżej zazwyczaj jest zależne od elementów jego otoczenia jak i ogólnego samopoczucia ryb.

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#6

Jest tam tylko jeszcze taki skalar lekko pomarańczowy. i ten z tymi pasami. myślę że się przyzwyczai. do tego nowego akwarium


Skocz do: