• 7 Głosów - 4.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jesteś nowy? Przywitaj się!
#31

Witam na forum. Spodobało mi się. Akarystyka zajmuję się od niedawna mam akwrium 54 litrowe i jestem z niego zadowolny, chociaż jest dośc amatorskie.. Smile Może umieszcze kiedyś fotki... ;-)
#32

Hej!! A ja dopiero zaczynam, nigdy bym nie pomyślała, że rybki mogą mi się aż tak spodobać Big Grin Cieszę się, że trafiłam na to forum, strasznie tu u Was sympatycznie Big Grin Sorki, jeśli będę zadawać dużo pytań, ale naprawdę mało wiem o rybkach...

Pozdrawiam!!

Marzena
#33

Ja równiez podobnie jak Małgorzata popełniłem wielki nietakt bo pisze a sie nie przedstawiłem! Smile A więc WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW! póki co mam 80l ale zmieniam na 240l w najbliższym czasie[/url]
#34

Witamy :!: Lukas'a , Marzenę , Krakers'a

W Naszych "skromnych" progach :!:
#35

katrinz3 :
Cytat:Witam wszystkich na forum, jestem tutaj nowa, mam 27 lat , jestem z Łodzi, na imię mam Katarzyna, akwarystyką zajmuję się od niedawna mam akwarium 75 litrowe i niedługo przygotowania do 200 litrowego , bardzo fajne i przydatne jest wasze forum napewno zagoszczę tu na dłużej
Pozdrawiam wszystkich
ps. - BenY, mod czuwa Wink
#36

No to i mnie się w końcu wstyd zrobiło...
Mam 26lat, jestem z Opola, rybkami zaraził mnie jeszcze w dziecińswie starszy brat. Ale tak naprawde, to dopiero od niedawna interesuję się tak "na serio".
A za niedługo ta 112... doczekać się nie mogę.
#37

Wypada się przywitać, w końcu jestem tu nowa. Mam na imię Ulka, jestem z Białegostoku. Mój dobytek to 100l akwa typowo towarzyskie (molinezje, gupiki, mieczyki, neonki, kiryski, zbrojniki, kosiarki) i jak dobrze pójdzie to już niedługo mały (25l) holenderek :o) Pozdrawiam wszystkich serdecznie
#38

Mimo że jestem z wami kilka dni to serdecznie wszystkich witam. Mam nadzieję że bede gościć na tym forum tak często jak to tylko mozliwe. Tongue
#39

Siemki! Mam 18 l akwa, w ktorym plywa jeden bojo , moczarki i tataraczki rosną. Mialam wczesniej akwa 105 l, ale po przeprowadzce sprzedalam. Mojego bojo odkupilam od debila, który trzymal go w 2 l kuli. Sadyzm!
#40

witam
Jestem nowa.Zajmuję się akwarystyką od lat, mam dwa awaria 120 i 250 l.Ostatnie mam od 2 tyg.Macie rację, duże nie znaczy ładniejsze, ale ja sama ! wbudowałam je w ścianę między pokojem i kuchnią. Mam skalary, złote gurami, kiryski, glonojady,neonki. W mniejszym Pretniki, mieczyki i molinezje.Cieszę się, że istniejecie, przydalaby sie giełda kup , sprzedaj, oddaj, daj... samopomoc koleżeńska jak komuś czegoś brakuje.
Mogę poradzić tej dziewczynie co nie ma pokrywy. Swoja kupiłam za 170 zl, cos koło tego, tanio- z akwarium 250 l dałam 390 zl
Pozdrawiam WSZYSTKICH


Skocz do: