Temat zamknięty
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wszystko Od Początku ! ! !
#1

A tak przed rozpoczęciem nie piszcie typu 112l jest za małe. Ponieważ cche mieć pyszczaki z malawi a nie np. Neonki...

Witam Posłuchałem [b][u]WAS bo przyznaje to byłem w błędzie myśląc że mogę trzymać Red redy i Socolofi w tak małym zbiorniku jakim jest 60l lub 112l. Dziś oddałem moje 7 rybek w moim nowym akwarium 112l(profil) woda się będzie filtrowała około 2 tyg (daje sobie tyle czasu na to żeby wszystko dokładnie przemyśleć co i jak z moja tzn. "Przygodą z Pyszczakami"

Wiec może pomożecie HeH Big Grin Oczywiśćie mowa o akwarium 112l

Jakie podłoże?
Jakie rośliny? (Jak nie muszą być to nie będą)
Jakie kamienie?(Skąd je wziąść bo w slepach zoo sa bardzo drogie)
Jaką moc powinien mieć filtr wewnętrzny ? (zewnętczny jak potrzebny ?
Jaką moc powinna mieć grzałka (1 startczy?)
Jaka Obsada ?
Wolałbym taką obsade żeby rybek było jak najwięcej i KOLOROWO.
Dowiedziałem się że mogę trzymać w 112l akwarium np.
PS.Saulosi
L.chisumalae
I.sprengere
M.livingstoni
Ale niewiem w jakich ilościach w heremach ? czy w parach.(niewiem za dużo o tych rybkach) oCzywiśćie chcę mieć MALAWI.
#2

(11.06.2010, 16:55)MateuszeQ napisał(a):  Jakie podłoże?
Jakie rośliny? (Jak nie muszą być to nie będą)
Jakie kamienie?(Skąd je wziąść bo w slepach zoo sa bardzo drogie)
Jaką moc powinien mieć filtr wewnętrzny ? (zewnętczny jak potrzebny ?
Jaką moc powinna mieć grzałka (1 startczy?)
Jaka Obsada ?
Wolałbym taką obsade żeby rybek było jak najwięcej i KOLOROWO.
Dowiedziałem się że mogę trzymać w 112l akwarium np.
PS.Saulosi
L.chisumalae
I.sprengere
M.livingstoni
Ale niewiem w jakich ilościach w heremach ? czy w parach.(niewiem za dużo o tych rybkach) oCzywiśćie chcę mieć MALAWI.

Podłoże piasek (skład budowlany),Rośliny niepotrzebne ale możesz anubiasy,krypto i nurzańce,kamienie - zwykłe lub wapienie (skład budowlany),Zewnętrzny potrzebny jako biolog a wewn.mechanik lub oba zewn,grzałka 100W,obsada w haremach 1+4 Smile Oczywiście jeden gat. do wybrania Big Grin

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#3

(11.06.2010, 16:55)MateuszeQ napisał(a):  Wolałbym taką obsade żeby rybek było jak najwięcej i KOLOROWO.

Jednym zdaniem psujesz cały temat. Nie sądzę aby można byłoby dać Ci gotową receptę na sukces z rybami z Malawi do póki do póty nie zrozumiesz że przy 112l nie możesz liczyć na dużo i kolorowo. Małe akwarium przy tym biotopie wymaga wiedzy i lekkiego doświadczenia którego Ci brakuje.

Pozdrawiam j.k
#4

Nie wiesz podstawowych informacji które można znaleźć w google - rośliny,kamienie,podłoże a z grzałką to już przesadziłeś....

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#5

http://www.malawi.pl/index1p.html

http://www.akwaswiat.net/malwi-w-112l-t-16327.html

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
Temat zamknięty


Skocz do: