• 25 Głosów - 3.96 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklepy akwarystyczne na + i na -
#1

W tym temacie możecie pisać swoje opinie na temat sklepów akwarystycznych. Jeśli znacie, podajcie też adres. Podajcie uzasadnienie!

ps. tylko proszę bez nazwisk :o

moje opinie

NA +/-

sklep 'Imago Zoo' Sulejówek, ulica Dworcowa. Dosyć miła obsługa, średnie ceny, tylko niestety zasada 'wcisnąć ile się da'. Wiedza sprzedawcy - książka. Warunki dla ryb takie sobie, ale da się przeżyć. Nie ma trupków w akwariach. W każdym jest żywa roślinka. Nie są zaglonione, nie śmierdzi. Są tam też inne zwierzęta. Jest też oddielne akwa z roślinami i tarliskowe dla gurami w jednym. :|

Na WIEEEEElki -

Sklep w Sulejówku na ulicy Reymonta. Smród, bród, zaglonione szyby. Nie ma zdechłych ryb, w większości akwarów rośliny. Nie ma oddizelnego akwa dla roślin. A dlaczego wieeeelki minus - obsługa.... Tzw. Babka Wszechwiedząca. Co prawda nie wciśnie wszystkiego, ale uważa się za eksperta w każdej dziedzinie. Przez 20 min. robi wykład facetowi, że on to nie dba o psa, że natychmiast do weta itp. Chciałam tam oddać kilka ryb (kiryski) no to oczywiście nie, bo jej to do szcz ęścia nie są potrzebne i że nie potrzebuje takiej antyreklamy. Wiem, że nielogiczne... Popza tym niemiła, opryskliwa, czasem nie chce sprzedać artykułów. Np. proszę o spirulinę - 'a po co ci?''a wie pani że te ryby to potrzebują to i to''a wie pani, że rybki to nie taka zabawka na 5 min.''a wie pani...'. A co ją to obchodzi. Są tam też inne zwierzęta. :|

+/-

Sklep Kakadu i Natura w centrach handlowych na targówku i przy geancie. Obsługa głównie młodzi, dorabiają sobie więc nie można wymagać wiele. Oddzielne akwa z roślinami. W miarę dobre warunki dla ryb, zdarzają się trupki. Szyby nie zaglonione, akwaria przy wejściach ładne i zadbane. Raczej nie wciskają kitów, chyba że z niewiedzy. Duży wybór ryb, z roślinami gorzej. Wysokie ceny :?

We wszystkich sklepach bojowniki w kubeczkach :idea:
Ogólnie najlepszy - Imago, najgorszy na Reymonta
#2

ja bardzo polecam sklep "BARAKUDA" na ulicy przemyslawa ulica odchodzaca od bony niedaleko cmentarza to jest w warszawie na
ursus-golabki maly sklepik ale facet wie co ma i zawsze poradzi ma bardzo ladne rybki roslinki i zawsze sluzy pomocna dlonia goraco polecam tu jest stronka www.barakuda.shop.pl
#3

sklepy ktore wymienie znajduja sie w woj. zach-pomorskim:

sklepy zoologiczne w centrach handlowych GALAXY i TURZYN: nie sa zle, troche tam ciasno Tongue ale wybor duzy i ryby zdrowe Smile nie zauwazylem niczego niepokojacego, obsluga mila (ladna Tongue ) i przede wszystkim kompetentna. osobne zbiorniki z roslinami. wszystko ladnie Smile

zoo centrum w szczecinie ( ul. wyzwolenia bodajrze) - sklep bardzo dobry kompetentna obsluga, wlasciciel nie koniecznie mily, ale profesionalista Tongue akwa czyste i zadbane. osobny zbiornik z roslinami.

ZOO-KOI w Barlinku (ul. Górna) - szczerze polecam, najlepszy sklep jaki znam, profesjonalisci pelna geba Tongue zawsze doradza i maja pojecie o czym mowia. POLECAM!!!!!!!

sklep zoologiczny w Pyrzycach - kupuje tam tylko pokarm ( nie żywy, bo zywy jest prawie nie zywy TonguePP), maly wybor ryb, obsluga nie ma pojecia o czym mowi. ryby przywiezione stamtad czesto padaja ( zdanie podzielane przez gro znajomych akwarystow)

sklep zoologiczny w Mysliborzu - duzy wybor ryb i sprzetu, pokarmy swieze i pachnace Tongue, jedynie ceny... jakby troche wyzsze niz w pozostalych sklepach. szefowa troche gruboskorna ale...

jest to oczywiscie tylko moje zdanie i nie narzucam nikomu wyboru Smile
#4

SKLEP NA PLUS

MAŁE OCEANARIUM w TESCO na ul. Wielickiej w Krakowie.
Miła i fachowa obsługa, nie doradzą aby kupić welonke do KULI - a raczej odradzą. Fajnie utrzymane akwa w środku, zero śniętych ryb.

SKLEP NA MINUS

SKLEP ZOOLOGICZNY W CENTRUM HANDLOWYM M1 w Krakowie.
Obsługa mało fachowa. Źle podpisane ryby. Ciasnota w akwariach ogromna. Niepojetni, wogole jacyś zmuleni - najpierw twierdzili, że WELONKA nie urosnie duza, a jak mowie, że ja mam welonke na 20 cm to stwierdzili, ze to........MUTANT i czasem sie zdarzaja.
ODRADZAM
#5

zaqos Ty jesteś from Szczecin :?: Też chciałem napisać o + jakim jest CH "GALAXY" .

Goleniów - pasaż nad rzeczką. Sklep "Tropik".
Czysto i pachnąco , od święta zdarzają się trupki,szyby czyste,osobny zbironik na rośliny,akcesoria dla innych zwierząt,miła obsługa , niekoniecznie wiedząca o czym mówi,bojowniki w kubkach , gratisy z firmy "Sera" typu kalendarz i inne broszurki o roślinach i chorobach ryb.

Goleniów - (ul.Grenadierów bodajże) - "Małe ZOO"
Miła i doświadczona expedientka , ładne akwarium wystawowe (300l. lekką ręką).Brak trupków.Czysto i pachnąco.Szyby zaglonione (nie wszystkie - nie utrudniające oglądania),inne zwierzęta (krooliki,myszy).Jeszcze raz przytocze wykwalifikowana sprzedawczyni. Mozna rownież za niską cenę (w zależności od litrażu) zamówić sobie akwarium.Sprzedawczyni - jeżeli jest zgłoszone zapotrzebowanie sprowadzi dla Nas rybę o którą poprosimy. Wielki +
#6

z okolic szczecina, ale czesto w szczecinie jestem, stad znajomosc tych sklepow. w krotce ide pozwiedzac kolejne ;] do ktorych zazwyczaj nie mam czasu isc, wiec strzezcie sie sprzedawcy ;p

P.S.
kolejna uwaga do mojego komantarza powyzej - sklep w Pyrzycach, sprzedawczyni, naprawde nie wie o czym mowi Tongue. aaa i zywy pokarm (wodzen, ochotka) rzadko, naprawde rzadko jest swiezy. moja znajoma (nie majaca zabardzo pojecia o aqwa) kupila sobie do zbiornika 3 molinezje black molly... jedna bez oka... nic dodac nic ujac.
#7

hej, jestem z wroclawia. Najlepszy sklep był n aJedności przy Drobnera, genialny facet, zawsze pomógł, doradził, szło sie do niego zeby pogadac, pasjonat i zadnego zdzierania. mozna wymienic i zamienic. jasko poszedl na emeryturre, szkoda.
mamy tez sklep na Poniatowskiego- dno.Małzeństwo prowadzi, on jako tako choć gburowaty, ale ona - koszmar odlotowy. warczy, mruczy, chami, niegrzeczna, nie miła, arogancka małpa. ,oje dziecko bało sie tam wejśc po pokarm.
Fajny sklepik mamy na Sepa Szarzynskiego i Reja.Miła obsługa i duży wybór
#8

Trójmiasto:
+
:arrow: "Okaz" ul. Wita Stwosza Gdańsk - naprawdę fachowa obsługa, wybór bardzo duży (ok.200 gatunków ryb) i ceny przystpne (dla stałych klientów 5% off). Akwaria zadbane, żadnych trupków - POLECAM
:arrow: "Karina ZOO" ul. Abrahama (mały sklepik), Kcyńska (Tesco) i ul. Nowowiczlińska (Tesco) - sieć marketów zoologicznych w Gdyni. Z obsługą bywa różnie, ale jest raczej kompetentna i miła, wybór baaardzo duży i ceny nie za wysokie. Akwaria również zadbane i bez trupków.
:arrow: Sklep ZOO ul. Grunwaldzka 28 Gdańsk - niewielki, nowy sklepik, wybór trochę ograniczony, ceny raczej niskie (szczególnie ryb). Sprzedaje tam młoda, sympatyczna dziewczyna, która zna się na rzeczy. Czysto, ładnie i miło.

+/-
:arrow: "Folwark Zwierzęcy" Galeria Madison Gdańsk - obsługa kompetentna, ceny mogą być, ale ilekroć tam jestem, zawsze znajdzie się kilka trupków. Akwaria nieco zapuszczone. Polecam tylko po "martwy" towar.
:arrow: "Artus ZOO" C.H. Osowa Gdańsk - kombinat z cenami z kosmosu. Obsługa patrzy tylko jak kasę z klienta wycisnąć. Jedyne zalety to 2 ładne "solniczki" (piękny hexagon) i czasem godne uwagi dostawy roślin akwariowych po cenach do przeżycia.

-
:arrow: Sklep w Realu ul. Kołobrzeska Gdańsk - akwarystyka na pięterku. Wybór taki sobie, ceny... hmm. Obsługa fatalna (chyba, że ostatnio coś się zmieniło). Typ zamiast ramirezki wyłowił mi akarę błękitną i męczył się przez 10minut. W tym czasie naliczyłam parę zgonów :|
:arrow: "Małe ZOO" ul. Dmowskiego Gdańsk - w akwariach bieda, ciemno i syf. Typ z obsługi minął się z powołaniem. Szkoda tylko ryb...
#9

Nadeszła pora na Olsztyn :twisted:

Na +

"Zwierzyniec" ulica Wilczyńskiego
Fachowa a zarazem bardzo miła obsługa, ryby i rośliny zdrowe akwaria bardzo zadbane (jako jedyny sklep w Olsztynie ma morskie akwarium, zresztą bardzo ładne).

Sklep ZOO w domu handlowym "Śliwa" także ulica Wilczyńskiego
Sklepik bardzo malutki (wielkości mojego pokoju) prowadzi go bardzo miła Pani (która podobno bardzo lubi rozmawiać o swoim kotku) ryby i rośliny zdrowe, akwaria jak na swoją wielkość w miare dobrze użądzone, ale zawsze czyste!

"Kameleon" na starówce
Duży sklep zoologiczny (chyba największy w Olsztynie) bardzo dużo artykułów akwarystycznych, terrastycznych itp. rybki ok mało roślinek ale
fachowa i żetelna obsługa.

Na -

"Tropical"(wbrew pozorom niema nic wspólnego z firmą "Tropical" Pana Andrzeja Ogrodnika)
Bardzo niepolecam tego sklepu ryby chore, rośliny mocno zaniedbane, akwaria brudne mało fachowa obsługa(kiedyś zauważyłem jak w jednym z akwariów pływa Tęczanka Wernera, z ciekawości spytałem się faceta co to za ryba, a ten pół godziny dumał i tak nic nie wydumał, no żeby niewiedzieć jakie ryby ma się w sklepie to już SZCZYT) a tak na marginesie patrząc na biedne szczurki które "pływają" w mokrej od moczu ściułce to aż się płakać chce Sad

I to mniejwięcej tyle jeśli chodzi o sklepy w moim mieście. Ogólnie nie jest tak żle.
#10

Ostatnio otworzył się nowy sklep na Grunwaldzkiej w Gdańsku, niedaleko skrzyżowania z Miszewskiego - sklep na duzy plus. Obsługa sympatyczna i kompetentna, nie wciskaja nic na siłę. Wypytaja o obsade i jak coś nie pasuje nawet odradza zakup dla bezpieczeństwa ryb. Ryby zdrowe i raczej pewne ( kupowałam tam całą obsade nowego akwa, padła jedna i w zamian dostałam gratis inna.Jedyny minus to mały wybór roślin i ich wysokie ceny, ale za to ryby są w cenach absolutnie do przyjecia.


Skocz do: