• 25 Głosów - 3.96 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklepy akwarystyczne na + i na -

Kupując ryby w kakadu w Łodzi jesteśmy narażeni na wysokie ceny. Najtańsza ryba kosztuje 4zł jest to neonek oraz krewetka 4zł, gupiki 5zł, duch amazoński 20, krewetka filtrująca 20, paletki od 180 wzwyż, pyszczaki 10, kirysek 15..., lotos w akwarium paletek 60zł... najtańsza roślina kosztuje tam 15zł np mały pęczek kabomby lub anubias. Bojowniki są trzymane w malutkich kwadratowych kwadratach około 7cm x 7cm z kolorowym żwirkiem, niektóre z nich są zdechłe. Kupiłem tam 4 ryby została mi tylko jedna po 2 1 miesiącach. Prawda jest że jest tam wiele ryb ale drogo. Ja czasem wybiore się na giełdę na starcie w Łodzi jest tam tanio. Neonki kupuje za 1.50 lecz później okazało się że są po ZŁ :/.

No w łodzi to są warunki dla akwarystów nie powiem. Giełda największa w europie. Kiedyś odwiedzęBig GrinBig Grin

Największa w europie jest na równej w Łodzi, ale mają tam wstęp tylko osoby, które prowadzą działalność gospodarczą związaną z tą dziedziną pozatym wstęp płatny i zamówić można tylko hurtem.

Nieprawdę piszesz Marcinek o wstępie na giełdę przy ulicy Równej płacisz 10 zl i wchodzisz bez problemu, lub wjeżdżasz na parking . Nie ma problemu zapraszam w Czwartki od 14.30 wpuszczają samochody. Rybki są w większych ilościach do sprzedania, a roślinki można wyrwać na sztuki poza tym jest full wypas wszystkiego filtry podłoża itp. Paletki można dostać od 25 zeta . Wpadnij na giełdę na równej Marcinek to zobaczysz skąd mają te neonki ludzie, którzy stoją na Starcie.

Opiszę sklep w Łomży

Znajduje się na ulicy Bema (przy grand markecie) Duży wybór rybek, roślin mało krewetek, pani która zna się na rzeczy (nie wciska 5 molinezji do akwarium 25l) Duuuuuży + to wiele ciekawych akcesoriów do akwarium! Polecam Ten Sklep!!!

[25l]-Bojek-"Anton"

Pomogłem?-Podziękuj :)
Piszę poprawnie po polsku.

Ale wciska 8 skalarów

To akurat w innym sklepie o którym wolałbym nie mówić...

[25l]-Bojek-"Anton"

Pomogłem?-Podziękuj :)
Piszę poprawnie po polsku.

Chyba że tak

Jeśli ktoś z Suwałk to z całą odpowiedzialnością mogę polecić sklep akwarystyczny w DH Wigry.Duży asortyment.

http://wyprzedaze.strefa.pl/

Jeśli chodzi o sklepy w Opocznie to tylko Zogo-net i CHABA stacjonarny sklep Piotrkowska 42 26-300 Opoczno

Moja 450
Najczęściej przebywam tutaj i na www.akwarystyczny.frix.pl
Wkrótce otwarcie http://opoczno-market.pl


Skocz do: