• 25 Głosów - 3.96 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklepy akwarystyczne na + i na -
#31

Pełna nazwa firmy:
Pirania. Sklep zoologiczno-wędkarski


Adres:
ul. Szeligowskiego 1
62-510 Konin

Tel (063)2448378



Super Sklep polecam SmileSmile

Kaliber 44, Paktofonika [*]Magik[*]

300l - Ameryka Południowa Pawiookie
http://www.akwaswiat.net/-300l-ameryka-p...5924-3.htm


www.Pawiookie.pl
#32

Jak widzę na forum jest mało opinii o sklepach w Warszawie. Mam swoje typy i tak to wygląda:

Na MINUS

Sklep Anna Zoo w Galerii Mokotów. Rybek wybór jest raczej średni - są te najpopularniejsze i te najdroższe. Rybki są w większości w maleńkich i ciasnych zbiornikach. Co najmniej w trzech zbiornikach zauważyłam martwe rybki - najgorsze było jednak to, że znajdowały się już one w stanie niemalże rozkładu (bez oczu, obskubane płetwy, pokryte śluzem), tak więc musiały znajdować się w zbiorniku co najmniej kilka dni.
Obsługa też nie najlepsza, jak się nie tupnie nogą to nikt się nie zainteresuje.
Na podłodze porozlewana woda i mnóstwo wężyków, rurek itp.

Na PLUS i to gigantyczny

Sklep Atoll ZOO na Umińskiego 16A (http://www.atollzoo.com.pl/). Sklepik jest maleńki, ale świetnie zaopatrzony. Na życzenie ściągają nietypowe gatunki ryb i bardzo specjalistyczny sprzęt. Cenowo bardzo przystępnie.
I jak dla mnie - początkującego akwarysty - najważniejsze jest to, że potrafią doradzić w każdym "wodnym" temacie. Cała ekipa w sklepie to fachowcy.
Całą obsadę akwarium mam z tego sklepu - wszystkie ryby, krewetki i rośliny są w dobrej formie i zdrowe.
#33

W Toruniu 100% sklepów ma chore rybki. Do niektórych aż strach wchodzić.
#34

A jakies sklepy z Marek koło Wawy?
#35

Nie znam lokalnych sklepików w Markach, ale z Marek dość blisko masz do największego w Warszawie sklepu Diskus Zoo na Radzymińskiej 153. Sklep ogromny. Wybór rybek rewelacyjny. Pawilon akwarystyczny w warszawskim zoo ma mniejszą ilość rybek niż w połowie tego sklepu. Obsługa fachowa. Ceny przystępne. Jedyny mały minus to to, że jest tam ciągle dużo klientów i czasami trzeba chwilę poczekać na obsługę. Ale to da się przeżyć. Strona sklepu:
www.diskus-zoo.pl.
Bardzo polecam.
#36

Tak z ciekawości do osób ze Szczecina.. Naprawdę uważacie, że sklep "U Niedzielskiego" W Galaxy i w Turzynie jest na "+" ?? Przecież te sklepy są żenujące - jeżeli chodzi o akwarystykę. Mają duży wybór ryb - to fakt, niestety jakość pozostawia wiele do życzenia. Ryby bardzo często chore (do dzisiaj pamiętam jak na akwarium z pielęgnicami amerykańskimi był napis "wyprzedaż". Nie znalazłem ani jednej zdrowej ryby. Wszystkie miały już widoczne ślady płeśniawki, albo ospy). Obsługa to kompletni ignoranci nie mający zielonego pojęcia o akwarystyce. Nie wiedzą o rybach nicm nie wiedzą co mają w akwariach. Jak trafi się ktoś rzekomo znający się na akwarystyce to jest tak naprawdę "głupio-mądry". To co mówią ludziom woła o pomstę do nieba. Teraz "Niedzielski" otworzył nowy sklep zoologiczny w Gryfie. Pierwszy raz w jego sklepie poznałem kogoś kto ma pojęcie o akwarystyce.

Poza tym w Szczecinie jest tylko kilka sklepów zoologicznych (cały czas rozmawiamy o akwarystyce prawda Smile ) godnych polecenia Smile
#37

Sklepy akwarystyczne w Wolsztynie są 3Wink:
U pana Trajnerowicza- Świetna obsługa, zaopatrzam się tam we wszystko!!

Maraszek- Nie bywam tam często, tylko w sytuacji gdy czegoś nie ma u Trajnerowicza.

Sklepik na krótkiej- Jedyne co w tym sklepie jest dobre to to że jest tam skup rybekWink Sklep jest do dupy!!

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#38

Kakadu w Arkadii zdecydowanie ogromny minus!!! nigdy więcej nie kupię tam ryb, większość chora! przyniosłam stamtąd chorobę, która zabiła mi 200 ryb w akwa, obsługa pozostawia wiele do życzenia a ich porady hm... nie trzeba się znać dobrze, żeby wiedzieć że mówią bez sensu...poza tym warunki w jakich trzymane są zwierzęta....już nawet nie mówię o rybach - gady ( wystarczy poszukać na forach terrarystycznych opinii innych obużonych hodowców), jestem tam często i kupuję tylko jedzenie dla kotów, żadnych zwierząt...

Wielki plus dla mojego ulubionego sklepu, który wszystkim polecam PYSZCZAK w Reducie, na dziale akwarystycznym pracują pasjonaci, którzy sami mają akwaria ( m.in pyszczaki, kąsacze itd) zawsze służą dobrą radą, nie wciskają ryb na siłę. zawsze przeprowadzają wywiad co do warunków jakie możesz zapewnić rybom i dopiero proponują, dostają szału jak ktoś chce kupić jednego neona i nie prowadzą sprzedarzy kul!!!
#39

na +++++++++++

Lublin, Al. racławickie, w wiezowcu!!!
Gościu sie zna, zawsze daje jakis rabat, baardzo niskie cenySmile bojki sa w normalnym akwa, tylko oddzielone przegrodami [maja piekne kolory]
[/color]
na ----

na al. raclawickich w zoltym budynku. baba jak cos powie to az zal sluchac...... ceby wyzsze, ryby slabe

e.leclerc T. Zana [zoo-natura] wejdz to zobaczysz :[ straaaszne!!!
#40

Moim zdaniem na Os.ŁOKIETKA jest sklep na +!!!!!!!!!
A na Os.ZWYCIĘSTWA jest sklep na +/-!!!!!!!
POZDRO Big Grin


Skocz do: