• 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bojownik ;)
#41

(04.11.2010, 22:04)nmn123 napisał(a):  Hehe Big Grin ogólnie to u mnie w tych sklepikach zoologicznych jest mały wybór mają tam bardziej takie typowe ryby neonki,gupiki itp bojowniki pewnie im się nie sprzedają, muszę wybrac się do nowej galerii bo tam podobno mają jakiś lepszy sklep zoologiczny Smile

To troche szkoda, u mnie jest wiele sklepow ale tylko jeden na medal Smile
Maja tam takie ryby ze hoho Tongue Dobrana parka Ksiezniczek nawet czeka na mnie od dawna bo nikt jej nie chce kupic...


#42

Powiem tyle że w tym sklepie nowym maja strasznie fajnie zrobione miejsce jest tam ciemno czarne szafki i oświetlone akwaria jak na zoologiczny to ładnie tam wygląda i mają wielki wybór roślinek tylko strasznie drogie nawet ptasznika i jaszczurkę i zółwie lądowe mają, ale ceny mnie powaliły Big Grin

Jeszcze długo się będę uczył, ale już coś wiem...
Pozdrawiam, Krystian :)
#43

(06.11.2010, 22:03)nmn123 napisał(a):  Powiem tyle że w tym sklepie nowym maja strasznie fajnie zrobione miejsce jest tam ciemno czarne szafki i oświetlone akwaria jak na zoologiczny to ładnie tam wygląda i mają wielki wybór roślinek tylko strasznie drogie nawet ptasznika i jaszczurkę i zółwie lądowe mają, ale ceny mnie powaliły Big Grin

Eee u mnie nie byles Big Grin


#44

No nie byłem, nie byłem i się nie wybieram Tongue

Jeszcze długo się będę uczył, ale już coś wiem...
Pozdrawiam, Krystian :)
#45

extra!!!! przypomina mojego bojownika!!! kropka w kropkę!!!!tylko że ja mam fioletowo-niebiesko-czarnego bojownika.WinkWinkWinkBig GrinBig GrinBig GrinCoolCool


Skocz do: