• 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy ona jest kotna (jest w ciąży) ? Wszelkie pytania na ten temat proszę zadawać tutaj !
#41

Dzięki. Smile A mniej-więcej za ile? Tzn. mogę spodziewać się go w najbliższych dniach, czy za jakiś tydzień, dwa?
I właśnie nie mam drugiego akwarium, żeby ten narybek tam trzymać (tzn. mam akwarium, ale nie mam grzałki i filtra). Wiem, że inne gupiki zjedzą narybek, ale chociaż żeby kilka zostało to co mam zrobić? Dać jakieś specjalne rośliny?
#42

Daje je do kotnika. Najlepiej kupic ale możesz zrobić też DIY.
#43

no to podwyż jej temperature to zobaczysz tylko niedawaj jej za gorącej bo ją ugotujesz na miękoTongue
#44

Właśnie chodzi mi o to, że mam kotnik i akwarium dodatkowe, ale nie mam grzałki. A chyba narybek nie może siedzieć w takiej zimnej wodzie?

PS O jakim my kotniku rozmawiamy? Bo ja mam taki, który wkłada się do akwarium (osobnego) i w nim siedzi samica, a jak jakaś rybka się urodzi, to ona ucieka z tego kotnika do akwarium...
#45

Narybek może siedzieć w takiej wodzie jak inne!! Tylko że musisz podwyższyć temp wody żeby pomóc mamieWink Ja miałem 32*C Jak rodziła po 2 godzinkach przestałaSmile U mojej ciąża trwała równo 2 msc Smile

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#46

O takim kotniku była mowa. Bez grzałki będą tylko wolniej rosły, ale lepiej niech temperatura nie spada poniżej 25*.
#47

A ta samiczka wygląda na taką, że już za niedługo będzie rodzić?
#48

No to będą maluszki Wink

Kaliber 44, Paktofonika [*]Magik[*]

300l - Ameryka Południowa Pawiookie
http://www.akwaswiat.net/-300l-ameryka-p...5924-3.htm


www.Pawiookie.pl
#49

A dzisiaj ta rybka zdechła... ;( Co to może być? Czy to jakaś choroba? Dwa dni wcześniej zdechła inna samiczka, z tego samego sklepu. Obydwie zachowywały się podobnie. Mało się ruszały, tylko do pokarmu, a potem znaleźliśmy je nie żywe... Może to ze starości? A jeśli to choroba, to co zrobić żeby inne nie zachorowały? Pomóżcie!
Chciałam się jeszcze spytać, bo mam całego złotego gupika i on ma z tyłu brzucha takie dwie CZERWONE kropki. U samiczek są one czarne, no nie? Nie wiem jaką ma płeć, bo ma taki duży ogon i myślałam, że to samiec. Ale ma te kropki, więc to może samica? Czy może oznaczać to jakąś chorobę?
#50

podałaś za mało informacji aby jednoznacznie stwierdzić co się stało twoim gupikom, opisz dokładniej to pomożemy


Skocz do: