• 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy ona jest kotna (jest w ciąży) ? Wszelkie pytania na ten temat proszę zadawać tutaj !
#11

Ja tam niewiem!! ;(( moja samiczka jest w ciąży już ponad 6 tyg i nic a w ciąży jest napewno pomocy!!! To jej 3 podejście pierwszy miot 1 rybka 2 miot 6 rybek.. ;>
Chce przyspieszyć podód!!

Proszę o pomoc!!

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#12

hehe i jedna twoja jest u mnie Big Grin

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Piszę poprawnie po polsku.
#13
Shy 

Ey wiara moja gupiczka jest ponad 6 tyg w ciąży w temp.24-26 stopni i nie chce jej sie rodzić !! Co jest?? Sory za jakość zdj ale robione telkiemWink)[attachment=274][attachment=275][attachment=276][attachment=277][attachment=278]

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#14

Ja mialem juz nie raz gupiki mój rekord to 32 gupiki po 4 miocie. Zabarwienie na czarno to oznaka, że w ciągu ok tygodnia urodzi. Powinieneś/powinnaś kupic sobie kotnik to ok 7 zł i ta włożyć samiczke, chyba ze masz rośliki z dlugimi i cienkimi listkami luub jakies kryjówki to nie musiesz miec kotnika. Ale lepiej jest kupić kotnik, a i po porodzie odłów od razu samiczke aby nie zjadła swoich dzieci. Jak już urodzi to napisz na PW ile mialaś małych.

Jeżeli pomoge kliknij w reputacje.
Masz pytania pisz na gg 8458677__
#15

trochę sie rybka z tłem zlewa Big Grin

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Piszę poprawnie po polsku.
#16

Ona jest w ciązy tylko czeka na odpowiedni moment. Moja miala brzuch przez 3 mieśące i dopiero gdy przeniosłem ją do wiekszego akwa wydala potomstwo. Poprostu musisz cierpliwie czekac>.

Jeżeli pomoge kliknij w reputacje.
Masz pytania pisz na gg 8458677__
#17

czyli może tak nawet rzez trzy miesiące?????????????????????? NIE WYTRZYMAM TYLE CZASU!!SmileSmile
Wykociła mi się wczoraj ale młodę są na dnie i chyba zdechłySad((((((((((((((((((((((((((((( Czy to możliwe żeby ani jedna rybka nie przeżyła???????????????????????????????
#18

Moja mu już brzuch czarny od kilku tygodni a wcale nie rodzi
#19

Musisz czekac najlepiej przenies ja do kotnika i cierpliwie czekaj. (warto czekać) Moja miala taki brzuch przez prawie 1,5 mieśiąca i wreściee wydala na świat potomstwo (21 malych, niestety 3 padłySad )

Jeżeli pomoge kliknij w reputacje.
Masz pytania pisz na gg 8458677__
#20

niewiem może jest to ciąża. Chociaż wszystkie gupiki mają taką małą plamkę Wink

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!


Skocz do: