• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak rozrużnić i rozmnożyć Hypostomus plecostomus
#1

Witam Was.

Mam pytanie mam jednego Witam Was.

Mam pytanie mam jednego Hypostomus plecostomus i chciałbym je rozmnożyć ale nie wiem czy mam samca czy samiczkę i jak je rozmnożyć.

Jaka jest potrzebna temperatura,
Jaka potrzebna jest woda,
Co trzeba dać do tarlowiska.

.

Kaliber 44, Paktofonika [*]Magik[*]

300l - Ameryka Południowa Pawiookie
http://www.akwaswiat.net/-300l-ameryka-p...5924-3.htm


www.Pawiookie.pl
#2

Jest to dość spokojna ryba, która może być hodowana w akwarium towarzyskim. Agresję przejawia wobec innych przedstawicieli swojego gatunku. Może zjadać rośliny. NIE ROZMNAŻA SIĘ W AKWARIACH... Udane rozmnożenie w niewoli zanotowano jak dotąd w dużych zbiornikach hodowlanych w Azji.Takze narazie mozesz pomazyc...Smile POZDRO
a tak w ogóle to jakie ty masz akwa ze posiadasz takiego olbrzyma...jak wiesz dorastaja one do 60 cm...a z tego co wiem masz akwa 40l...Ze względu na swoje rozmiary wymaga długiego min. 120 cm akwarium. Jako dekoracje najlepiej użyć duże korzenie, skały i kamienie, między którymi ryba znajdzie kryjówki.....

"NIE!" TRZYMANIU RYB W KULI
#3

A mam takie pytanie Mógł byś mi wyszukać foto samca i samiczki

Kaliber 44, Paktofonika [*]Magik[*]

300l - Ameryka Południowa Pawiookie
http://www.akwaswiat.net/-300l-ameryka-p...5924-3.htm


www.Pawiookie.pl
#4

Nie no to już jest szczyt lenistwa, sam sobie wpisz w google i daj szukaj !

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#5

Tak na marginesie...Dymorfizm płciowy hypostomus plecostomus jest nieznany i niestety nie rozpoznasz ich płci...Wink

"NIE!" TRZYMANIU RYB W KULI
#6

a to jestem prze bzik wtakim razie bo rozmnorylem plecoBig Grin
mam szklo 250 samica wychowywala sie w nim od malenkosci kupilem ja jako niby niebieskiTongue ale troszke szybko rosla po 2 latach osiagnela 10 cm od kolegi wzielem kilka rybek bo likwidowal akwarum mniedzy innymi pleco(o czym tagrze niewiedzialem wtedy) byl mniejszy od samicy (pleco jak jest male bardzo podobne jest do glonojada niebieskiego(ancistrus) majac tylko te dwa glonojady doczekalem sie pewnego dnia potomstwa w ilosci sztuk 3 Smile
na dzien dzisiejszy mam tylko samice samca dalem znajomemu bo choduje pielegnice i male glonojady niestety jakos mu znikaly Big Grin malenstwa zyly okolo miesiaca poczym zdechly Sad niewiedziec czemu .Ciezko o dobre zdiecie mojej samiczki bo ucieka jak podchodze do akwa Sad
ale postaram sie cos wrzucic pozdrawiam
#7

Jesteś pewien, że to był pleco? OPod tą nazwą są też inne zbrojniki sprzedawane.

Podobnie jak z krewetkami amano - sprzedawane są krewetki słodkowodne i ludzie się cieszą, że rozmnożyli amano nie mając o tym zielonego pojęcia.

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#8

ja sama nie widze róznicy miedzy tym "czyms" a zwyklym zbrojnikiem niebieskim... moj buldożer przed wydaniem wygladał tak samo jak na zdjeciach w google po wyszukaniu"Hypostomus plecostomus" no ale inna sprawa ze google to googleTongue

*_* kocham skalarki :]

i naleśniki >.<'

Piszę poprawnie po polsku.

jestem kobietą >:[


Skocz do: