• 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy ona jest kotna (jest w ciąży) ? Wszelkie pytania na ten temat proszę zadawać tutaj !
#1
Question 

Mam kotnego gupika i teraz przez noc zabarwił sie jej brzuch na czarno co to może być? Jest to jakaś choroba czy nie?
#2

Nie to raczej nie choroba jeżeli ma sie niedługo się wykocić to pewnie to oczka małych tak wyglądają.A tak to wogóle to witam.A jeśli masz zdjecie samiczki to pokaż.
#3

Zobacz i nie martw się:

http://www.akwaswiat.net/ciezarne-gupiki...t-494.html
#4

Ja również mam gupiki i moja samiczka jest dość gruba ale nie wiem czy jest w ciąży.
Jeśli urodzi to mam ją gdzieś przenieść albo narybek bo nie wiem a nie jestem fachowcem Smile
Odpiszcie plissssss Wink Smile))
#5
Question 

Czy ona jest w ciąży? ODPISZCIE SZYBKO!!! plisss bo ja się na tym nie znam
Moja gupiczka ma taką czarną plamkę na brzuchu nie wiem co to jest?, ale to chyba niesą młode bo jak się jej przyjrzałam to zobaczyłam że to jest czarna kropka a od niej odchodzą małe niteczki ale to nie jest na zewnątrz tylko jakby w jej brzuchu. CO TO MOŻE BYĆ???


Załączone pliki Miniatury
   
#6

Tak, jest w ciąży i niedługo wyda na świat potomstwo.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#7

Napewno? Jeśli tak to super!!!!!!!!!!!!! A co to jest ta czarna plama z tymi kropkami wokół na jej brzuchu??
Aha i jeszcze jak mały jest narybek po urodzeniu ??? Czy można go łatwo odłowić do słoika czy może będą z tym kłopoty??? Bardzo proszę o odpowiedź. Wink)
Moja samiczka zrobiła się TROCHĘ chudsza niż wczoraj. Ale na pewno jeszcze nie urodziła, bo małych nie ma w akwa. Dlaczego tak się stało i co to jest??? ODPOWIEDZCIE bo ja się bardzo martwię i nie wiem co mam robić. Sad PLIS
Dziś wygląda tak moja samiczka:
Czy ona się wykociła przez noc?
Przepraszam za jakość ale w pierwszym zdjęciu coś mi się źle ustawiło i jest tak jakby wymazane. Alle może coś zobaczycie Wink


Załączone pliki Miniatury
           
#8

Nie wykociła się , ona nadal jest w ciąży.
Zapraszam do wątku http://www.akwaswiat.net/ciezarne-gupiki...t-494.html

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#9

Brzuch tuż po urodzeniu jeszcze nie zniknie do końca. Małe powinnaś znaleźć jak się okoci, ale poszukaj bardzo dokładnie jak już znajdziesz jeden narybek. One schowają się wszędzie! Najczęściej przy filtrze, roślinkach i kamieniach.
#10

aha wielkie dzięki ulżyło mi WinkWink
jakoś mi się jeszcze nie wykociła. Powiedzcie czemu!!!!


Skocz do: