• 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada 45l propozycje i ocena aktualnej obsady

tak może.

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
Question 

Witam!
Mam akwarium 45 litrów, a w nim parkę ramirezek oraz 4 neonki innesa ( było ich 10, ale dostałem je jako malutkie od znajomego i tylko tyle udało mi się uratowac od mikroskoporidiozy). Akwa zostało (nareszcie) ładnie obsadzone roślinam:Jst też wiele kryjówek ze skałek, korzenia i kokosa. Udało mi się tak skomponowac wszystkie elementy, że jest wiele kryjowek a jednocześnie dużo przestrzeni do pływania. Moglibyście doradzić mi jakie rybki/inne stworzonka mógłbym dorzucic bo teraz to trochę pusto? Tongue

Dokup neonków do 10 i otosków z 4-6, ew. kiryski panda* jak masz drobny piasek w akwa.

Tu się urodziłem i tu doczekam końca - 71 Wrocław FANATYCZNI

Cześć Smile
Planuję założenie akwarium 50x30x30 i zastanawiam się nad jego obsadą. To pierwsze akwarium, brakuje mi doświadczenia a chcę żeby ryby miały w nim zapewnione odpowiednie warunki. Bardzo podobają mi się Proporczykowce z Kap Lopez, jednak nie wiem czy będą odpowiednie dla początkującego a przekopanie setek stron o rybach nie dało mi satysfakcjonującej odpowiedzi Wink Czy samiec i dwie samice tego gatunku plus stadko kirysków karłowatych lub panda będzie odpowiednie do takiego akwa, czy lepiej zastanowić się nad inną obsadą?

Jeśli zapewnisz im odpowiednie parametry wody itd to dlaczego miały by nie być odpowiednie? Ja bym dał pandy zamiast karłowatych, bo te częściej pływają w toni niż przy dnie. Wszystko zależy od tego czy masz możliwości stworzenia odpowiednich parametrów wody


Skocz do: