Temat zamknięty
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mój aksolotl
#31

JA POSIADAM TRZY ASKOLOTY. SAMICA I SAMIEC MAJĄ PO OK. 20 CM I MŁODY OK. 10 CM. TRZYMAM ASKOLOTY W AKWARIUM 112 L I B.DOBRZE SIĘ CZUJĄ.
#32

No ekstra, takie jacuzzi im zrobiłeś świetne.

Precz z pokrywami, zwierze nawet samobójstwa nie może przez nie popełnić a w tych warunkach pewnie by chciało
#33

WARUNKI MAJĄ DOSKONAŁE. TERAZ PŁYWAJĄ W AKWA 180 L BEZ POKRYWY RAZEM Z RYBAMI KTÓRE SĄ DLA NICH " PAPU". MAM ASKOLOTY JUŻ OD 3 LAT, CAŁY CZAS PŁYWAŁY W AKWA112 L PFOFIL. SĄ W DOSKONAŁEJ KONDYCJI I ROZMNOŻYŁEM BEZ UDZIAŁU LODÓWKI.
#34

karpikwp napisał(a):WARUNKI MAJĄ DOSKONAŁE. TERAZ PŁYWAJĄ W AKWA 180 L BEZ POKRYWY RAZEM Z RYBAMI KTÓRE SĄ DLA NICH " PAPU". MAM ASKOLOTY JUŻ OD 3 LAT, CAŁY CZAS PŁYWAŁY W AKWA112 L PFOFIL. SĄ W DOSKONAŁEJ KONDYCJI I ROZMNOŻYŁEM BEZ UDZIAŁU LODÓWKI.

nie "aksoloty" tylko aksolotle "hodowco"!
myślisz że twoje aksolotle mają dobrze?
patrząc na 112l myślę że gdybym był na miejscu twoich aksów zabiłbym się...
#35

Tak wygląda moje akwarium z płazami od kilkunastu dni. 180 L.


Załączone pliki Miniatury
               
#36

karpikwp napisał(a):Tak wygląda moje akwarium z płazami od kilkunastu dni. 180 L.

po pierwsze zmień podłoże na drobniutki piasek , bo przy takim żwirku istnieje ryzyko połknięcia i udławienia przez aksolotla.......po drugie wywal te piaskowce bo nadmierne ph będzie....
#37

karpikwp napisał(a):Tak wygląda moje akwarium z płazami od kilkunastu dni. 180 L.

15 letnie doświadczenie robi swoje ... gratuluję Wink
Temat zamknięty


Skocz do: