• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dziwne zachowanie Neonka Innesa
#1

Otóż piszę do Was, ponieważ jeden z moich neonków dziwnie się zachowuje ;/ Chowa się za filtr, i dziwnie pływa tzn. głowkę spuszcza na dól a płetwę ma na górze... Wygląda to jakby, stał na głowie... Co się z nim dzieje? Czy to jakas choroba? Po chwili wyplywa i plywa normalnie... O co w tym chodzi?
#2

na googlach znalazlem informacje, ze takie jaja sie robia gdy masz za duzo amoniaku w baniaku Smile receota wymien wode w akwa ? co ile to robisz ?

Na specjalne życzenie Admina :)
#3

Co tydzień podmieniam troche wody. Ale to tylko jeden neonek to robił Tongue Teraz przez około 1h nie zauważyłem ponownego takiego zachowania ;>
#4

Czy to normalne, że 2 osobniki z moich neonków dziwnie się wybarwiły? Tzn. błękitny pasek wzdłuż ciała ściemniał na niebieski. Czy to może świadczyć o chorobie? Pytam bo nigdy wcześniej nie miałem neonków i sie nie znam.
#5

Może być to spowodowane złymi warunkami panującymi w akwarium,lecz to raczej nie choroba.
Pozdrawiam;-)
#6

A czy jest to groźne? Co im może nie pasować? ;>
#7

u mnie neonki z bladego odcienia błękitu wybarwiły się na żywy niebieski, więc nie sądzę by to była choroba.. popatrz czy pokarm itd jest w porządku, bo to może być jego wina Wink

cuda wymagają wyjątkowych czynów..

http://www.akwaswiat.net/-112-ogolne-grz...16132.html
#8

No właśnie moje to samo zrobiły. A karmie je na zmiane 3 pokarmami...
#9

ale jeśli nabrały ładniejszych barw (tak przynajmniej uważam jesli chodzi o moje rybcie) to czym się martwisz Smile czekaj aż reszta ładnie się wybarwi Wink szkoda, że aparatu dobrego nie mam, bo wysłałbym Ci fotki moich neonów, gdy jest włączone tylko światło lampki a to w akwa wyłączone to świecą rzeczywiście Wink

cuda wymagają wyjątkowych czynów..

http://www.akwaswiat.net/-112-ogolne-grz...16132.html
#10

Moje neony są ładnie wybarwione oprócz 1 nie wiem dlaczego on jest taki niewyraźny ale normalnie pływa inne są ładne niebiesko czerwone dobrze wybarwione a on taki inny jest dlaczego??

Wnioskuj ja mówię po POLSKU -= KALIBER 44 =-

Oto w nowym świecie cie wita
eMAGieIKa
i PaktoFoniKa


Skocz do: