• 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie rybki można trzymać z krewetkami ???
#31

Mogą.







#32

Witam
Mam zamiar kupic krewetki RC czy moge je trzymac z takimi rybami: neonki, gupiki i kosiarki ??
#33

Microrasbora erythromicron - akurat będe miał możliwość zdobycia tego cudeńka w trójmieście, dla Yellowek lub CR zapewne byłyby nieszkodliwe?
#34

A czy RC może być hodowane z barwniakami ?

Disturbed Najlepszy zespól rockowo/metalowy \m/
#35

gupiki(3+1) + RC czy to dobry pomysł w 30l ?????
#36

a jakie krewetki mozna trzymac jak w akwarium sa 2 pielegnice papuzie, 2 akora z moroni 1 piekegnica kakadu 2 gupili i 3 glonojady?
#37

Kupiłem sobie akwa 45 l z którego mam zamiar zrobić krewetkarium. Czy może ono służyć także jako akwa do wychowywania małych gupików by osiągnęły wielkość przy której mogę je wpuścić do ogólnego?
#38

Nano może spokojnie ja w taki sam sposób odchowuję drobniczke jednodniówkę a przy okazji czyści mi krewetkaria z niechcianych robaczków (oczliki itp. ) ale jeśli osiągną wielkośc do 1 cm to wyławiam bo zauważam ataki na maleńkie krewecie .
Mycha1992------- Żadneeeeee!!!!!!!! Napewno nie karłowate może te wielkie filtrujące ale na nich się nie znam wiec nie będę w błąd wprowadzać
Pascow------ dobry jeśli nie chcesz mieć potomstwa RC głupiki a zwłaszcza samice bedą skutecznie usuwać ci maluchy z resztą tak jak robią to ze swoim własnym potomstwem ..
Guri------- nie nie nie!! choć barwniaki na pewno nie obraziły by sie gdybyś sprawił im takie śniadankoSmile)))
Narybek ------ mikrorasborki mają tak malutkie dziubki że jeśli masz troche roślin i kryjówek krewecie sobie poradzą no i mam nadzieje że akwa też w rozsądnym litrażu Smile)

Gruntowna zmiana :(
35l-red cherry +raczki puer ( nowy nabytek:))
60l-drobniczka jednodniówka + bojowniki
25l - bojownik
40 l - bojownik + narybek
hobbystycznie przekopnica australijska
#39

Z krewetkami można trzymać np. bystrzyki, neonki, gupiki, kardynałki (choć są to ryby zimnolubne), ramizerki, kiryski i wiele, wiele innych...
POZDRAWIAM
#40

Jestem tutaj nowy więc witam wszystkich użytkowników forum.
Co do tematu mam małe (do 1cm) Caridina cf. babaulti. Posiadam akwarium 40L i a w nim:
danio pręgowane
mieczyki
Jeszcze posiadam neonki ale wiem że one nie zagrożą krewetką. Obawiam się o danio bo widać że są bardziej rozbrykane niż mieczyki. Jak danio i mieczyki nie będą pasować to wrzucę je do większego akwa, jeszcze powinny się zmieścić Tongue
Pozdrawiam


Skocz do: