• 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie rybki można trzymać z krewetkami ???

Możesz, tyle tylko, że zostaną zjedzone.

Cholercia, to może uzbieram na jakiś mały baniaczek specjalnie dla krewetek. Z ryb które wymieniłem każde skłonne są do jedzenia krewetek?

(08.04.2014, 17:57)Nero napisał(a):  Z ryb które wymieniłem każde skłonne są do jedzenia krewetek?

Trzeba Ci tłumaczyć 50 razy ?

Maluchy zostaną zjedzone przez neonki i żałobniczki a dorosłymi sztukami zajmą się bystrzyki.

Ja trzymam krewetki z razborami galaxy,neonami i pretnikiem. Maja oczywiscie odpowiednia ilosc kryjowek i nic im sie nie dzieje. Nikt nie jest nimi zainteresowany. Smile

Ja mam 4 krewetki( 2 RC, 1 Amano i 1 w paski czerwono białe),2 kiryski, 1 glonojada, 3 gupiki i i żyją.

Zbiornik dla kreweci jest.to 240l o wymiarach 120x40x50,bedzie wkomponowany w meble w salonie.duży ale chce tam wpuścić swoje Rc,Amano i filtrujące.i ewentualnie dokupić te które się nie krzyżują.ze względu wielkości zbiornika pomyślałem o sumikach szklistych do ich towarzystwa.nie znalazłem informacji ze mogly by je potraktować jako pokarm,jak również u siebie też nie zauważyłem zainteresowania z ich strony małymi RC.Da rade połączyć je z krewetkami?

Ja mam akwarium 25l a w nim krewetki tiger, red cherry, amano i filtrującą. Z ryb wpuściłem samicę bojownika syjamskiego i 4 samce żyworódek Endlera.

Akwaria aranżowane w Polsce są najpiękniejsze. Moje akwaria to: 3,5l, 5l, 6l, 6l, 12l, 23l, 23l, 45l, 57l, 70l, dwa oczka (1.5 x2 i 2,5 x4) i staw 15x30.

Skocz do: