• 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oddawanie ryb do sklepów zoo
#91

Możemy szukać tylko w sklepach AKWARYSTYCZNYCH, a nie zoologicznych, bo to wielka różnica, w akwarystycznym, jest duża szansa, szczególnie, jeśli będzie oddawać rybki często pod dobrej cenie, bo wtedy sprzedawca wyrobi, sobie o nas dobre zdanie co do rybek, czy nie są chore itp.

Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!
#92

Mam pytanie czy wiecie może czy w sklepach jest taka możliwość sprzedaży lub wymiany na inne rybek? Mam złą obsadę i bym chetnie albo sprzedała część lub wymieniła. Znacie może jakieś sklepy w W-wie gdzie można tak zrobić?
#93

Nie wymienią raczej na pewno. Wystaw na allegro lub tablicy za 1zł albo wystaw ogłoszenie na forum.
#94

U mnie w sklepie wymieniają i przyjmują ale to musisz pytać w konkretnych sklepach. Zależy tez od ryb.

530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik

Nie udzielam porad na PW i GG
#95

Jutro skocze się spytać, ale być może jeśli wymienię to nie będzie problemu.
#96

witam mieszkam w UK czy wie ktoś jak wygląda tutaj sprawa oddawania rybek do sklepów zoologicznych
#97

Zapewne podobnie jak w polsce, zalezy na jaki sklep trafisz i jakiego sprzedawceSmile


Skocz do: