• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kiedy rybka strawi pokarm wychodzi....
#1

...Mały rybi glutek. Ale do tematu, rano przez dwie godziny męczyłam się z przycinaniem akwarium, miałam mocno ukorzeniona kryptokorone, więc w miare możliwosci wyrywałam ja lbo wycinałam.Po tym wszystkim pod powierzchnią owdy pływały resztki gałązek i korzeni, to co sie dało to wyłowilam siateczką dla rybek. Ale własie zauwazyłam ze pod powierzchnia pływa kilka rybich glutków,niby nic specjalnego, ale zwykle u mnie opadały na dno. Pzyjżałam się i zauwazyłam że sa one w odcieniu zielonego. Czy to znaczy ze jakas rybka zjadła kawałek roslinki? A moze krasnorosta? Bo te tez skrobałam, czy mam sie o nie martwic? czy to nic takiego?
#2

Też widzę,ale bardzo rzadko jak na powierzchni wody jak pływa jakiś "bobek".Jest to chyba normalne.Glony i rośliny to też w pewnym stopniu pokarm dla rybek,więc nie ma w tym nic złego,że czasami skubnie kawałek flory Wink
#3

Własnie mie troszeczke to martfi, bo jak kupywalismy tą rosline to ze względuu na darmozjady szukalismy takiej kturej nie bendą jesc. No i pani powiedziała że ta ma gorzkawy smak więc nie powinny jej jeść, a zjadły.
#4

Jaka obsada ? Jaka roślina ?
#5

Obsada kiepska, molinezja black molly, 3xkaras(tata trzyma na żywca), złota rybka, kosiarka, glonek. Taka kiepska bo popadały, a nie moge kupic nowych puki nie wykurze krasnorostów.A roslinka to kryptokoronka


Skocz do: