• 17 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada 100l-150l - Wybierz coś dla siebie lub jeśli musisz pytaj tu.

Dałbym z 20neonów lub razbor, mogą być też hokejówki, ale ciężko je dostać. Molinezje bym wywalił bo się mnożą straszliwie, chyba, że masz co robić z narybkiem.

Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!

dokładnie, a poza tym sa bardzo ruchliwe .

Akwarium kulowe ? Akwaria tego typu mogą być stosowane jako ozdobne opakowanie dla ryby wręczanej jako prezent.Przy czym obdarowany z powodów humanitarnych, estetycznych i praktycznych powinien jak najszybciej umieścić otrzymane ryby w normalnym zbiorniku.

Ja osobiscie nie cierpie danio . . . Pływają jakby miały kurde no nie wiem . . . rozwolnienie ?
Do tego nigdy nie razem i jeszcze jak chcesz je juz wywalic ze zbiornika to nie mozesz ich złapac ;/ .


no takch złych wspomnień czar . . . .hehe

Akwarium kulowe ? Akwaria tego typu mogą być stosowane jako ozdobne opakowanie dla ryby wręczanej jako prezent.Przy czym obdarowany z powodów humanitarnych, estetycznych i praktycznych powinien jak najszybciej umieścić otrzymane ryby w normalnym zbiorniku.

(02.08.2011, 12:42)Kusmiraz napisał(a):  czemu piskorek odpada ? na innych forach mi pisali ze moze być

A dlatego piskorek odpada bo to ryba stadna, a o ile mi wiadomo jedna sztuka to nie stado.

U mnie się nie mnożą, raz widziałem samice z brzuchem, ale po paru dniach się gdzieś wykociła a młodych nie widziałem teraz jest wszystko ok, że są ruchliwe to mi nie przeszkadza. Razbor u mnie nie ma, neony to tylko inesa, a hokejówki są więc się zastanawiam. Czy 3 zł za hokejówke drogo..??

szczerze polecam brzanki
świetnie wygląda ławica brzanek sumatrzańskich.
myślę że 10-15 to tak na spokojnie można by tam umieścić

160 L.... Azja...

A może bystrzyki amandy? Są bardzo ładne.
Brzanki raczej nie nadają się do akwarium wielogatunkowego.

-.-'

Brzanki by raczej odrzucił z powodu akwarium towarzyskiego, bystrzyki amandy..?? A co powiecie o tetrze cesarskiej kiedyś widziałem w sklepie piękna niebieskawa barwa z czarnym pasem tylko się zastanawiam jaka ona duża urośnie.....

No właśnie Tetry rosną spore, nie wyglądają zbyt zgrabnie według mnie. Zwinnik Jarzeniec? Tęczanka Wernera?
Na Molinezje za mały litraż według mnie.

Polecam prystelki.Bardzo ładna rybka,nie jest tak popularna ale przynajmniej będziesz miał rybki mało spotykane.Neon czarny też ładnie się prezentuje zwłaszcza na tle zielonych roślin.

"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html


Skocz do: