Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

,,Kręcioła''
#1

Jedna z moich molinezji juz 3 dzien pod rzad plywa....a raczej kreci sie non stop nie wiem co z nia jest :cry: nie ma pojecia czym to jest spowodowane ... :cry: pare dni temu mialam ospe w akwa i wlalam im akryflawiny = 10ml ( bo bylo 10ml/100l ) oraz podnioslam temperature i zamiast 25 stopni jest ok 28 . rybki ktore mialy juz widoczna ospe wyzdrowialy nie maja juz nic na łuskach.
Wink mam napowietrzane akwa i nie ma w nim przerybienia ....nie wiem naprawde co moglo sie z nia stac . czy ktos ma jakies rady :cry:
bardzo prosze o odp
#2

takie zaburzenia są często wywołane zatruciem chemicznym
może być to też choroba... poszukaj tutaj takich objawów: http://www.akwarystyka.com.pl/forum/view...php?t=5385

patrz: ICHTIOSPORIDIOZA
#3

ojjj nie to napewno nie to ...moja molinezja nie ma nic na luskach zadnych wrzodow nic wogole nie wyglada na chora o to chodzi....ja raczej podejrzewam problemy z pecherzem plawnym...wiecie jak baletnica sie kreci ...albo jak jest taka zabawka ,Bąk'' ze sie go nakreca i on tez sie kreci ? to moja wlasnie tez tak robi :cry: plywa i nie moze przestac :cry: chwilowo nie moge jej znalesc w akwa boje sie ze padla....musze jej dzis poszukac :cry: :cry: :cry:
Temat zamknięty


Skocz do: