Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sadzicie o firmie TROPICAL ?
#1

Slyszalem o Polskiej firmie pokarmu "TROPICAL". Szukam jedzenie dla paletek, skalar i inne ale tylko w granulkach !!! Chcialbym sie dowiedziec o cenie. Czy mi sie oplaci sciagnac TIR'a z Polski ? Big Grin Big Grin Aby porownac prosze kliknac na strone www.europeen-trading.com, jest cennik.
Czekam na odpowiedzi !!! dzieki Tongue
#2

oj coś mi sie wydaje że ci sie nie oplaca. We Francji są tez napewno jakies dobre firmy i wyjdzie ci o wiele taniej niz placic jeszcze za dowoz z Polski
#3

Francja nie jest wcale taka tania wiec może warto się zastanowić i porównać ceny, a przy transporcie większej ilości koszty maleją,
Francuzi zresztą wolą żaby więc cena ryb i karm może nie być w cenie.
napisz do Bobi on ma wiele linków do różnych sklepów internetowych i nie tylko sklepów, napewno Ci pomoże.

Hejkum hejkum
#4

Jak mowilem o "tir" to zartowalem ! Ojciec jest w polsce, mieszka 50 metr ode mnie i wraca logicznie na niedziele no to mogl by mie cos zabrac i mi rzucic przez okno !!! A co do firm pokarmu, sa dwie najbardziej znane "JBL" i "TETRA" ale sa w cenie NP: JBL novo grano mix 110g ( ok.8 euro); JBL gala 14 gr ( ok. 4.5 euro); Tetra wafermix albo inne pastylki na podstawie spiruliny do podloznych rybek 48 gr ( od 6 do 10 euro) !!!
Wiec mysle ze w polsce jest troche taniej !!!
#5

A jednak może tira jak tam drożej a tu taniej to ....
#6

W takim razie zaopatrz sie najlepiej w 2 odrazu Big Grin tropikal jest dobry a najwazniejsze ze nasz Big Grin ja go stale kupuje i moje rybki go cenia nad zycie !!!
Temat zamknięty


Skocz do: