Postów: 7
3
Dołączył: 08.03.2009
wiem... ale to przez mieczyki?
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
To ryba stadna dlatego się chowa bo nie ma swoich towarzyszy.Są też wrażliwe na warunki wodne.Opisz sprzęt jaki posiadasz,filtracja,oświetlenie,podmiany wody.Temperatura,pielęgnacja zbiornika.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.04.2009, 19:42 {2} przez
Olek.)