Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

45 l...
#1

planuję założyć akwarium. Mam 40l szkiełko i zastanawiam się jak je obsadzić. Może mi ktoś podpowiedzieć jakie rybki nadają sie do takiego akwa? Rolleyes

Temat został przeniesiony do właściwego działu - Kejdi
#2

a jakie rybki Cię interesuja?

Ja osobiście polecam np

10 neonków
8 żałobniczek
5 otosków
#3

arcanius666 napisał(a):a jakie rybki Cię interesuja?

Ja osobiście polecam np

10 neonków
8 żałobniczek
5 otosków

Żałobniczki za duże.

Proponuje:
10xNeon Innesa
5xKirysek Panda
5xotosek.
1xBojownik Syjamski(chociaż nie wiem czy nie za dużo)
#4

Może :
10x Krewetka red cherry
10x neon innesa
lub
5x otosek
10x neon innesa
#5

krolik napisał(a):Może :
10x Krewetka red cherry
10x neon innesa
lub
5x otosek
10x neon innesa

40 litrów to niestety malutki zbiornik i według mnie ryby stadne , nawet takie małe jak neony nie powinno się trzymać w takim akwarium.
proponuję 10 krewetek i parkę małych pielęgniczek

200 l agassiza, otoski i rodostomusy
http://s2.ifotos.pl/img/Akwa-2Mjp_hhaahrr.jpg
#6

masz do wyboru: bojownik, krewetki, neonki, otoski,
Czyli:
1+2-3 (bojownik)
albo
1 (bojownik) + ok.5 (otoski)
albo
10 (neon ?) + xx (krewetki)

+ możesz dorzucic jakas ampularie, to juz twoj wybor Wink
#7

...nie wiem... jak dla mnie krewetki odpadają. Sad
#8

A czego krewetki odpadają ?Smile
#9

Marcin1o5 napisał(a):A czego krewetki odpadają ?Smile
Poprostu mi sie NIE PODOBAJĄ i tyle...
#10

Gupiki też są ciekawe, może 6 neonków, 5 gupików, 6 kirysków...? Smile
Temat zamknięty


Skocz do: