Postów: 7
3
Dołączył: 08.03.2009
planuję założyć akwarium. Mam 40l szkiełko i zastanawiam się jak je obsadzić. Może mi ktoś podpowiedzieć jakie rybki nadają sie do takiego akwa?
Temat został przeniesiony do właściwego działu - Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2009, 15:06 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 121
28
Dołączył: 11.01.2009
a jakie rybki Cię interesuja?
Ja osobiście polecam np
10 neonków
8 żałobniczek
5 otosków
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
arcanius666 napisał(a):a jakie rybki Cię interesuja?
Ja osobiście polecam np
10 neonków
8 żałobniczek
5 otosków
Żałobniczki za duże.
Proponuje:
10xNeon Innesa
5xKirysek Panda
5xotosek.
1xBojownik Syjamski(chocia
ż nie wiem czy nie za dużo)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2009, 15:37 {2} przez
Olek.)
Postów: 61
7
Dołączył: 09.02.2009
Może :
10x Krewetka red cherry
10x neon innesa
lub
5x otosek
10x neon innesa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2009, 15:48 {2} przez
krolik.)
Postów: 1,695
14
Dołączył: 29.02.2008
krolik napisał(a):Może :
10x Krewetka red cherry
10x neon innesa
lub
5x otosek
10x neon innesa
40 litrów to niestety malutki zbiornik i według mnie ryby stadne , nawet takie małe jak neony nie powinno się trzymać w takim akwarium.
proponuję 10 krewetek i parkę małych pielęgniczek
Postów: 188
12
Dołączył: 29.01.2009
masz do wyboru: bojownik, krewetki, neonki, otoski,
Czyli:
1+2-3 (bojownik)
albo
1 (bojownik) + ok.5 (otoski)
albo
10 (neon ?) + xx (krewetki)
+ możesz dorzucic jakas ampularie, to juz twoj wybor
Postów: 7
3
Dołączył: 08.03.2009
...nie wiem... jak dla mnie krewetki odpadają.
Postów: 47
2
Dołączył: 07.02.2009
A czego krewetki odpadają ?
Postów: 7
3
Dołączył: 08.03.2009
Marcin1o5 napisał(a):A czego krewetki odpadają ?
Poprostu mi sie NIE PODOBAJĄ i tyle...
Postów: 30
0
Dołączył: 23.02.2009
Gupiki też są ciekawe, może 6 neonków, 5 gupików, 6 kirysków...?