• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BĘDZIE PLAGA KREWETEK?
#1

Witam.
Patrzę sobie dzisiaj na mój zbiornik i co widzę moja redka bedzie miała potomstwo Big Grin
Zresztą sami popatrzcie
http://images44.fotosik.pl/49/a5d9d3175bcead13med.jpg
http://images32.fotosik.pl/436/8397baa236289e85med.jpg
http://images46.fotosik.pl/49/87e46a63149f0f11med.jpg
Pozdrawiam.
#2

Dlaczego plaga? No jak widać na załączonym zdjęciu krewetka jest kotna, ale nie rozumiem dlaczego nazywasz to plagą?
#3

czarnulaola napisał(a):Dlaczego plaga? No jak widać na załączonym zdjęciu krewetka jest kotna, ale nie rozumiem dlaczego nazywasz to plagą?

Witam.
To takie żartobliwe stwierdzenie z mojej strony ze względu na ilości krewetek , które pojawiają się z jednego miotu.
A ponieważ moje akwarium jest ogólne to i tak przetrwają najbardziej sprytne osobniki .
Krewetki mają to do siebie ,że w przeciągu kilku miesięcy potrafi ich przybyć dosłownie masa Big Grin
Pozdrawiam.
#4

Plaga ? czym się przejmujesz. Wymienisz część na pokarm np lub coś innego i jeszcze będziesz zadowolony Wink

[...]Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć...
#5

nie przejmuję się pisałem że ten zwrot to mały żarcik jest ok naturalna selekcja
Pozdrawiam.
#6

a żebyście wiedzieli że ja mam plagę krewetek z 10 zrobiło się chyba ze 300sztuk jak nie więcej a fajne te krewety są
#7

kamil1991.05 napisał(a):a żebyście wiedzieli że ja mam plagę krewetek z 10 zrobiło się chyba ze 300sztuk jak nie więcej a fajne te krewety są

No właśnie to miałem na myśli pisząc "plaga"
Krewecie są super i bardzo pożyteczne Big Grin
Pozdrawiam.
#8

Fajnie na nią patrzeć aż miło Smile, lubię takie zdjęcia.
Teraz tylko czekać aż będą same śmigały po akwarium.
#9

Witaj.
Tak samo jak ty mam krewetki z początku trzymałem je w karmiku i widziałem to samo co ty...
I możesz się cieszyć bo jak więcej krewetek tak ma to będzie plaga ale nie za dużaTongue
Mi z 5 krewetek zrobiło się 40 reszty nie poszło policzyćTongue
Pozdrawiam i życzę szczęścia w hodowliBig Grin

http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-wo...-7133.html
Moje odnowione akwarium.Zapraszam do komentowania.
Piszę poprawnie po polsku.
Sory za błędy w pisowni mam rękę złamaną ...


Skocz do: